Pokročilé chladničky LG

front.post
front.public: 07. 09. 2020
000

Na veletrhu IFA 2020 LG představí nový model chladniček InstaView Door-in-Door s UVnano. LG upgradovala svůj původní model chladniček InstaView ThinQ™ a rozšířila už stávající seznam funkcí.


Společnost dokazuje, že skutečně myslí na své zákazníky a nabízí jim široký výběr sortimentu, přičemž nezapomíná nejen na kulinářské potěšení zákazníka, ale také na jeho zdraví a čistou domácnost.


Inovativní chladničky LG využívají sílu světla pro zlepšení životních standardů uživatelů, ke zlepšení jejich zdraví a k hygienickému prostředí domácnosti. Chladnička LG InstaView Door-in-Door s UVnano využívá ultrafialovou LED světelnou technologii k vnitřní dezinfekci. Proces probíhá jednou za hodinu (případně kdykoli jindy na základě manuálního ovládání) a odstraní až 99,9 % bakterií a virů.  


Potraviny v té nejlepší péči
Díky funkci LINEAR Cooling™ a Door Cooling+™ vytváří InstaView ideální podmínky, které dokážou udržet potraviny déle čerstvé. LINEAR Cooling minimalizuje kolísání teploty, což sníží riziko, že se potraviny zkazí. Uživateli také nabízí přesnější ovládání a nastavení. Funkce Craft Ice™ vyrobí díky výrobníku umístěnému v zásuvce mrazáku ledy ve tvaru koule, což nejen že nápoje povýší na profesionální úroveň a ještě k tomu lahodí oku, ale zároveň bude led ve sklenici déle plnit svou funkci. 


Krása hned na druhém místě
Není to jen funkce, ale také design a provedení, které zaujmou. Chladničky jsou navržené tak, aby zapadaly do konceptu všech kuchyní a působily čistým a minimalistickým vzhledem. Design plochých dveří s panty umožní bezproblémové umístění ke zdi kuchyně. Vybavené jsou nejen funkcemi LINEAR Cooling a DoorCooling+, ale také zpracováním Metal Fresh ™, kovovou povrchovou úpravou na zadní vnitřní stěně, která chladničce dodá prvotřídní eleganci. 


Umělá inteligence u vás v kuchyni
Díky využití nejnovější platformy AI, která cílí na uživatele, nabízí chladnička InstaView ThinQ lepší přehled o obsahu potravin chladničky, jejich využití a dokonce udrží chladničku v naprosté čistotě. Cokoli uživatel vloží nebo naopak vyjme z chladničky, je automaticky zaznamenané. Díky technologii AI Connect může zákazník vybírat z různých návrhů chutných receptů sestavených přímo z reálného obsahu chladničky. 


Umělá inteligence nabízí také propojení s ostatními kuchyňskými pomocníky. Například nastaví ideální teplotu trouby pro správnou úpravu vybraného pokrmu nebo třeba zvolí nejvhodnější proces mytí nádobí právě na základě potravin, které člověk z chladničky využil.


Naše nejnovější chladničky udrží potraviny déle čerstvé a nabízejí bezkonkurenční pohodlí, což zákazníkům umožní naplno využívat možnosti, jaké jim jejich kuchyň nabízí,“ říká Dan Song, prezident společnosti LG Electronics Home Appliance & Air Solution. „Rozšiřujeme a nabízíme nové možnosti tak, aby si naši zákazníci mohli vybrat to nejlepší řešení kuchyně, které odpovídá jejich potřebám a životnímu stylu," dodává.


Po celé září bude společnost LG pořádat svou virtuální výstavu IFA na adrese http://www.lg.com/exhibition, která bude zahrnovat všechny nejnovější inovace v kuchyni.