Skvělé drinky z pohodlí vašeho domova

front.post
front.public: 10. 04. 2020
000

Vyberte si z pestré nabídky kvalitních destilátů, vín a nealkoholických nápojů společnosti Premier Wines & Spirits a připravte si se svými nejbližšími chutné koktejly jako z vašeho oblíbeného baru. E-shop http://www.1er.cz nabízí všechny potřebné ingredience a kvalitní suroviny vám přiveze až domů ke dveřím.


Přední český distributor prémiovýcch destilátů, vín a nealkoholických nápojů Premier Wines & Spirits zásobuje nejen přední české bary, ale provozuje také e-shop http://www.1er.cz, kde najdete veškeré suroviny pro přípravu vašich oblíbených drinků. Stýskalo se vám po hořkosladké chuti Negroni, svěžím Gin & Tonicu či vašem oblíbeném rumu?


„Na aktuální zvýšenou poptávku jsme reagovali naskladněním dostatečných zásob. Je jasné, že zákazníci si v aktuální situaci objednávají kvalitní sortiment domů, aby si připravili oblíbené drinky. Proto jsme posílili distribuční kapacity, připravili jsme výhodné nabídky z našeho pestrého sortimentu a od určité částky nabízíme dopravu zdarma,“přibližuje aktuální situaci Filip Větrovský, marketingový ředitel společnosti Premier Wines & Spirits.Využijte volného času a užijte si se svými nejbližšími společné chvíle s kvalitním drinkem či lahví skvělého vína i doma. Vychutnat si můžete třeba výběr sommeliéra a pořídit si kolekci vybraných vín 5+1 zdarma. Přesvědčte se také, že výborné koktejly si zvládnete připravit i vy sami. Vyzkoušejte třeba svěží kombinaci výjimečně jemné prémiové vodky Red Luna s kvalitní grapefruitovou limonádou Thomas Henry.


Red Luna & Thomas Henry Pink Grapefruit  • 4 cl prémiové vodky Red Luna

  • Thomas Henry Pink Grapefruit

  • čerstvá limetka

  • led


Do vyšší sklenice nalijte vodku Red Luna a zasypte ledem. Dolijte limonádou Thomas Henry Pink Grapefruit a lehce promíchejte. Ochutnejte drink, pokud si přejete nápoj trochu okyselit, přidejte čerstvou limetovou šťávu. Nakrájejte limetku na tenké plátky a drink ozdobte.


Na výborný Gin & Tonic je vždy ta správná chvíle. Využijte speciální akce Premier Wines & Spirits a pořiďte si vybrané prémiové giny domů. K lahvi ginu dostanete 4 ks prémiového toniku Thomas Henry Tonic zdarma.Jak na gin s tonikem? Vyzkoušejte například středomořský Gin Mare  • 4 cl Ginu Mare či jiného prémiového ginu

  • Thomas Henry Tonic

  • led

  • ozdoba (limetka, grep, citron, pomeranč, čerstvé bylinky)


Do sklenice vložte led, ať se zachladí, a mezitím si připravte zvolené suroviny. Led lehce promíchejte a slijte přebytečnou vodu. Nejprve přilijte gin, v našem případě aromatický Gin Mare, poté přidejte tonik. Dávkovat ho můžete postupně podle chuti a preferencí. Lehce promíchejte. Vámi vybraná ozdoba drink také ještě dochutí. Nebojte se experimentovat. Vybrané citrusy si například můžete v sušičce nasušit a drink jimi poté zdobit. Použít můžete i čerstvé bylinky, například tymián, koriandr nebo třeba bazalku. Zkuste se držet botanicals, ze kterých se gin vyrábí. Výsledkem budete nadšeni. A na brčko zapomeňte, vaše čichové pohárky by si neužily tu lahodnou vůni vašeho domácího ginu s tonikem.


 


Všechny aktuální akční nabídky na vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje pořídíte na http://www.1er.cz. Pro všechny nákupy nad 499 Kč navíc platí doprava zdarma.