Sluchátka Panasonic HTX90N

front.post
front.public: 17. 04. 2019
000-obnoveny-

Společnost Panasonic uvádí na náš trh nový model Bluetooth sluchátek HTX90N v klasickém provedení na uši se systémem aktivního odrušení okolních ruchů.


Vyznačují se „moderním retro stylem“, který v kombinuje nadčasové prvky s tradičním designem. Řada sluchátek HTX prochází tak po jedenácti letech výraznou změnou.


 


Plný dynamický zvuk bez rušení okolím


Sluchátka Panasonic HTX90N jsou vybavena aktivním systémem tlumení okolních ruchů, takže zajišťují při poslechu hudby nebo sledování filmů v jakémkoli prostředí ideální poslechové podmínky. O kvalitní a plný zvuk se starají měniče o průměru 40 mm s neodymovými magnety. Zárukou kvalitního a dynamického podání basů je použitý systém Acoustic Bass Control. Pro další posílení hlubokých tónů lze stiskem tlačítka aktivovat funkci Bass Enhancer.


Model HTX90 se výborně hodí pro poslech na delších cestách. Baterie zajišťuje energii až na 24 hodin nepřetržitého přehrávání se zapnutým aktivním tlumením okolního hluku. A pokud náhodou dojde, je možné připojit sluchátka k telefonu audiokabelem a poslouchat dále. Funkce Voice Assistant Activation usnadňuje jejich použití jako hands-free při telefonování.


Sluchátka Panasonic HTX90 jsou na našem trhu k dostání ve třech barevných variantách – matně černé, vanilkově bílé a tmavomodré. Jejich doporučená koncová cena je stanovena na 3 999 Kč.