SOUNDTRACK Poděbrady startuje

front.post
front.public: 27. 08. 2016
000  – obnovený – obnovený
Jedinečnou příležitost poslechnout si slavné písně a melodie z filmových trháků Star Wars, Piráti z Karibiku, Indiana Jones, James Bond a dalších v podání Davida Kollera, Dashi, Michaela Kocába, Michala Pavlíčka, Ondřeje Rumla,  Michala Dvořáka a dalších budou mít již tuto sobotu, 27. srpna návštěvníci nového Mezinárodního festivalu filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady.

 

Koncert filmové hudby s multimediálním mappingem na zdi poděbradského zámku proběhne od 20:30, celou show je možné sledovat zdarma z obou břehů Labe, Jiřího náměstí, mostu a ostrova. Od 13 hodin se v lázeňském parku a na kolonádě rozjede program s aktivitami pro celou rodinu a všechny věkové kategorie. Hudba bude znít hned z několika scén, na kterých se celé odpoledne budou střídat kapely i sólisté. Na náměstí vyroste velkoformátová projekce s prezentací konceptu festivalu a jeho budoucích lokalit, která zároveň dotvoří kulisu "modrého koberce" pro příjezd VIP hostů v době od 18:30 do 20:00. Ceremoniál příjezdů hostů i koncert samotný bude moderovat Tomáš Hanák, mezi potvrzené hosty patří např. Ilona Csáková, Natálie Kocábová, Michal Suchánek, Dana Batulková, Lucie Zedníčková nebo Luca Stradivari.

Partnery Mezinárodního festivalu filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady jsou město Poděbrady, Středočeský kraj a Audi, pojišťovnou festivalu je Generali a festivalovým kolem je Scott.