Výjimečně jemnými rumy Santisima Trinidad

front.post
front.public: 04. 03. 2020
000-obnoveny-

Nové jemné rumy Santisima Trinidad jsou ztělesněním umění kubánských mistrů destilatérů – maestros roneros. Rumy Santisima Trinidad pocházejí z destilerie ve stejnojmenném kubánském městě. Oproti známým kubánským rumům jsou Santisima Trinidad výjimečně jemné a zároveň si zachovávají výrazný charakter destilátu z třtinového cukru.


 Kvalitní rumy jsou oblíbeným dárkem, digestivem či přípitkem, a tak není divu, že na český trh se díky distributorovi prémiových nealkoholických a alkoholických nápojů Premier Wines & Spirits nově dostávají i kubánské rumy Santisima Trinidad. Čistý třtinový destilát se pod zkušenýma rukama mistrů destilatérů v destilerii Santisima Trinidad mění v lahodně jemné rumy.


 


Santisima Trinidad 7YO
Kubánský rum Santisima Trinidad 7YO se vyrábí metodou dvoufázového staření, kdy se rum staří nejdříve dva roky a poté dalších pět let. Díky sudům z amerického dubu a uložení ve slunném kubánském klimatu se rum vyznačuje příjemně nasládlou vůní rozinek v kombinaci se sušenými hrozny. Vychutnáte si zároveň zaoblenou dřevitost s nádechem vanilky a sladkých mandlí.
Jemný kubánský rum Santisima Trinidad 7YO najdete na http://www.1er.cz za 979 Kč za 0,7 l.


Santisima Trinidad 15YO
15letý Santisima Trinidad rum se vyrábí rovnou třífázovým stařením. Blendováním zkušenými maestros roneros vzniká vyzrálý rum s hlubokou bohatou vůní, ve které se snoubí dřevitost s karamelovými tóny a sušeným ovocem. Dlouhá chuť a intenzivní kombinace lehké sladkosti se mísí s mírnou hořkostí vlašských ořechů a mandlí.
Vyvážený kubánský rum Santisima Trinidad 15YO najdete na http://www.1er.cz za 1335 Kč za 0,7 l.