Aquaventure Waterpark & The Lost Chambers Aquarium

front.post
front.public: 02. 06. 2021
Aquaventure-Dubaj

Společnost Emirates přináší speciální nabídku pro české zákazníky, kteří plánují letos v létě dovolenou v Dubaji. Ke každé letence Emirates z Prahy do Dubaje zakoupené mezi 1. a 15. červnem a s odletem do 30. září 2021 (včetně) cestující získá celodenní vstup do jedné z nejoblíbenějších turistických atrakcí v Dubaji – Aquaventure Waterpark & The Lost Chambers Aquarium.


Stačí si jen zarezervovat svůj let na emirates.com s promo kódem AQUADAY nebo letenku zakoupit prostřednictvím cestovních kanceláří, které jsou do této kampaně zapojeny.


Vodní park Aquaventure Waterpark láká na jízdy na skluzavkách lámající rychlostní rekordy a ikonické atrakce doplněné o prosluněnou přes kilometr dlouhou pláž, vodní tobogány a dětská hřiště. Skutečné podvodní dobrodružství zažijete díky proslulému 27,5 metrů vysokému tobogánu Leap of Faith, který pod hladinou vyústí v průhlednou trubici obklopenou okolo kroužícími žraloky a rejnoky. Milovníci vzrušení si mohou mezi žraloky i bezpečně zaplavat nebo nakrmit kamarádské rejnoky. Srdce se vám rozbuší i při jízdě na zip line dráhách vedoucích celým parkem. Návštěvníci Atlantis Aquaventure mají k dispozici celkem 34 skluzavek a atrakcí pro dospělé, děti a rodiny (například „Poseidonovu věž“, „Nesmrtelné vodopády“ a „Cákající lagunu a zátoku“).


Při procházce skleněnými tunely akvária The Lost Chambers Aquarium v hotelu Atlantis The Palm budete obklopeni mořskými živočichy na každém kroku. Užijte si setkání se žraloky, rejnoky, piraňami, humry či mořskými koníky a spoustou dalších mořských živočichů. Prosklené tunely pod vodou vás provedou na mimořádné cestě plné vraků lodí a ruin připomínající hledání ztracené Atlantidy, pestrobarevné sbírky podmořského života zase můžete obdivovat v deseti krásných místnostech.       


Cestující mohou této speciální nabídky využít při rezervací letů do Dubaje v jakékoliv cestovní třídě od 1. do 15. června 2021 pro cesty uskutečněné v době od 1. června od 30. září 2021. Celodenní vstupenka zdarma do Aquaventure Waterpark a The Lost Chambers Aquarium zákazníkům Emirates otevře dveře do všech atrakcí během jejich otevírací doby (vodní park: 10:00 – setmění, akvárium: 10:00-21:00). 


Společnost Emirates v rámci své globální sítě bezpečně obnovila provoz do více než 90 destinací. Její moderní dopravní uzel, Dubaj, zůstává jedním z nejpopulárnějších prázdninových letovisek a „stopover“ destinací na světě. Toto pulzující město totiž nabízí vše od sluncem zalitých pláží či „světových nej“ po pohostinnost nejvyšší třídy a nepřeberné množství volnočasových i adrenalinových aktivit. Dubaj byla jedním z prvních měst na světě, která obdržela certifikát WTTC, první globálně platný bezpečnostní a hygienický certifikát, udělovaný Světovou radou pro cestování a turismus. Certifikát dokládá komplexnost a účinnost opatření, která Dubaj přijala k zajištění zdraví a bezpečnosti svých návštěvníků.


Společnost Emirates je známá svými produkty a službami špičkové kvality, které jsou k dispozici napříč všemi třídami. Zákazníci mohou vybírat z více než 4 500 kanálů v rámci cenami ověnčeného palubního zábavního systému ice a pochutnat si na regionálně inspirovaných pokrmech, které připravují gastronomičtí odborníci.      


Flexibilita a jistota: Emirates nabízí zákazníkům flexibilitu a jistotu při plánování svých cest. Platnost letenek byla prodloužena z původní 24měsíční lhůty o dalších 12 měsíců. Pokud dojde k neočekávaným cestovním změnám, mohou zákazníci Emirates, kteří jsou držiteli letenek vydaných před 30. zářím 2020 na cesty uskutečněné před 31. prosincem 2021, přebookovat svůj let na libovolný termín a cestovat kdykoli do 36 měsíců. Držitelé letenek vydaných po 1. říjnu 2020 na cesty uskutečněné před 31. prosincem 2021 mohou své letenky použít kdykoli během následujících 36 měsíců od data jejich původní rezervace. Opětovné vystavení letenky nebude zpoplatněno a poukázky nebo nevyužité části cesty mohou být vráceny bez penalizace.


Zákazníci, kteří si zakoupili letenku přímo u společnosti Emirates, ať už prostřednictvím emirates.com, nebo maloobchodních a kontaktních středisek letecké společnosti, se na leteckou společnost nemusí obracet, protože jejich letenky se automaticky prodlužují. Zákazníci, kteří si zakoupili letenky prostřednictvím cestovní kanceláře, budou muset před datem vypršení platnosti letenky kontaktovat cestovní agenty, aby jim mohli letenky znovu vystavit. 


Pojištění na cestách: Všichni zákazníci společnosti Emirates mohou cestovat s větším klidem díky bezplatnému cestovnímu multirisk pojištění pro krytí více rizik a krytí nákladů souvisejících s COVID-19. Pojištění je automaticky a bezplatně aplikováno na veškeré letenky zakoupené od 1. prosince 2020. 


Zdraví a bezpečnost: Emirates zavedla komplexní soubor opatření k zajištění zdraví a bezpečnosti svých zákazníků a zaměstnanců.


Požadavky pro turisty ke vstupu: Informace o požadavcích pro vstup do Dubaje jsou k dispozici zde.