BMW K 1300 R: Síla má výraz.

front.post
front.public: 10. 07. 2015
bmw-k1300r-bridge
Bourací koule. Agresivní, plná adrenalinu. Už i v klidu. A teprve, když ujede prvních pár metrů ... Co se pak stane, to patří k těm nejvzácnějším momentům v životě motocyklisty – raketový start.

 

Díky své geometrii se tato střela vydá na oběžnou dráhu jako žádná jiná. Výborný pro čtvrt míle. Ale také pro všední den. A zatáčky. Na cestách. Suverénním způsobem dosáhne výkonu 173 koní a 140 Nm a k tomu se přidává sound z nové šestiúhelné roury s katalyzátorem a záklopkou, při kterém dostanete husí kůži. A to vše v souladu s hodnotami spotřeby a emisí, kterými by se rád pyšnil už i jednoduchý „rozumný motocykl“. BMW totiž znamená Bayerische Motoren Werke.

 


Nejlepší technika, ergonomie od vynálezce a styl, který nikdy nezapomenete. Vaše emoce skoro zaslní ten fakt, že před Vámi stojí jeden z nejbezpečnějších motocyklů a zároveň motocyklů vhodných pro každodenní používání. Tomu se snad ani nedá věřit: ABS a ESA II volitelné.

 

Co se týče příslušenství, tak tady to můžete taky pořádně rozjet: milovníci závodů objednávají řadící automat, pomocí kterého profrčí jen tak skrz všechny rychlostní stupně a k tomu se přidá Dashboard od firmy 2D, vhodný pro Moto Grand Prix, který umožní, aby se časy získané na okruhu staly úředně uznanými.

 

A kdo bude chtít motocykl naložit, pro něj máme k dispozici různé zavazadlové řešení. Ale ani ty nic nemění na tom, že se v městě pohybuje úžasná síla. Váš prodejce Vás informuje o rizicích a vedlejších účincích zkušební jízdy.http://www.bmw-motorrad.cz/