Bose SoundLink Flex Carmine Red

front.post
front.public: 31. 01. 2023
SLFBS-Carmine-0100-RGB

Bose SoundLink Flex je malý, ale velmi výkonný a designově atraktivní Bluetooth reproduktor s vynikajícím zvukem a dokonale odolným provedením. Je totiž absolutně prachu i vodě odolný a neuškodí mu ani pád do vody. V takovém případě dokonce vyplave ihned zpátky na hladinu, a to poutkem nahoru. Limitované množství tohoto reproduktoru je nyní v na našem trhu v nepřehlédnutelné karmínově červené barvě.


Bose uvádí na náš trh další „limitku“ – tentokrát jde o ultra odolný bezdrátový reproduktor SoundLink Flex v tmavě červené barvě Carmine Red. Flex poskytuje vynikající poměr mezi velikostí, kvalitou zvuku a výkonem. Exkluzivní technologie Bose mu propůjčují čistý zvuk, který výraznými basy i hlasitostí naplní obývací pokoj nebo doplní jakékoli venkovní dobrodružství. Pomocí pevného poutka ho lze snadno připevnit ke karabině na batoh, zavěsit na háček ve sprše nebo na plážovém křesle. Jeho patentovaná funkce Bose PositionIQ™ optimalizuje automaticky šíření zvuku podle toho, jestli reproduktor stojí, leží, nebo visí. Díky mimořádně vysoké odolnosti IP67 ho nerozhodí ani ponoření do vody nebo plážový písek. To vše doplňuje až 12hodinová výdrž na baterie. K dobíjení využívá USB-C konektor umístěný tak, že ho lze dobíjet i během přehrávání v jakékoli poloze.


Párování s telefonem nebo tabletem je otázkou několika sekund s tím, že Flex si pamatuje až osm připojených zařízení. Tlačítka na reproduktoru umožňují přístroj zapnout/vypnout, zvýšit/snížit hlasitost, připojit se k bluetooth a přehrávat, pozastavovat nebo přeskakovat skladby. Díky vestavěnému mikrofonu umožňuje Flex také přijímat a uskutečňovat hovory.


Flex patří do rodiny Bose SoundLink, která umožňuje propojit pomocí aplikace Bose Music dva libovolné reproduktory této řady do jednoho systému v rámci Stereo Mode (levý-pravý kanál) nebo Party Mode (dva mono kanály). Aplikace také umožňuje ovládat reproduktor, přizpůsobovat nastavení a aktualizovat jeho software. Doma může pomocí technologie Bose SimpleSync spolupracovat s jedním nebo více chytrými reproduktory či soundbary Bose.


Bose SoundLink Flex v karmínově červené barvě doplňuje dosavadní tři provedení - černé, kouřově bílé a kamenně modré. K dostání je u vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 4 390 Kč.