Bruce Willis je zpátky

front.post
front.public: 14. 02. 2018
000-obnoveny-obnoveny

Bruce Willis, Vincent D’Onofrio a Elisabeth Shue si zahrají po jednom boku v nové verzi klasického thrilleru s názvem Přání smrti (Death Wish). Jedná se o akční thriller, kde nebude chybět napětí, láska, odplata, hrdinství a touha po spravedlnosti.


 


Bruce Willis jako doktor Paul Kersey, milující otec a manžel, vezme zákon do vlastních rukou, aby pomstil tragickou událost ve své rodině. V českých kinech se můžete těšit na film 8. března.


 


Na začátku března se mohou těšit fanoušci akčních filmů na novou verzi snímku Přání smrti, jehož režie se ujal producent, režisér, scénárista i herec Eli Roth, známý například z hororu Hostel, kde oba díly režíroval či z Tarantinových Hanebných panchartů. Režisér Eli Roth slibuje akci od začátku do konce a o krásné ženy nouze také nebude, neboť dcerou doktora Kerseye bude světová supermodelka Camila Morrone. Pro odlehčení žánru se ve filmu objeví i humor, který bude řízen zejména postavou doktora, tedy Brucem Willisem.


  


Film vzniknul na základě knižní předlohy Briana Garfielda a původní snímek s tímto názvem měl premiéru už v roce 1974, kde hlavní roli ztvárnil Charles Bronson. V soušasném snímku se můžete těšit herce Vincenta D’Onofria známého ze Sedmi statečných nebo z Jurského světa, Deana Norrise, který si zahrál v seriálu Perníkový táta či ve filmu Vyjednavač a za ženské obsazení se ve filmu objeví Julia Dawi a Elisabeth Shue.