Čas na tenis!

front.post
front.public: 01. 05. 2015
Bez-názvu-1
Švýcarská hodinářská značka Rado se představí v roli Oficiální časomíry tenisového turnaje J&T Banka Prague Open, který se uskuteční v hlavním městě od 27. dubna do 2. května. Tento antukový turnaj se pořádá již šestý rok po sobě v tenisovém klubu Sparta Praha a utká se zde na 32 hráček z celého světa. Tento turnaj je největším turnajem žen v České republice.

 

Jako Oficiální časomíra bude v místě turnaje Rado měřit čas každého zápasu svými rohovými hodinami v modelu HyperChrome.

 

Tenisová kolekce HyperChrome a antukový povrch

Oficiálními hodinkami turnaje J&T Banka Prague Open se stane model Rado HyperChrome Court v oranžovém provedení. Rozdrcená břidlice, štěrk a cihly jsou použity na oranžový povrch nejznámějších tenisových dvorců. Rado ve své tenisem inspirované kolekci HyperChrome používá směs materiálů zahrnující high-tech keramiku, tvrzenou ocel a hladký kaučuk pro sportovní náramky.

 

Antukový povrch kurtu zpomaluje míčky a dává jim velkou rotaci, bere tak pryč výhodu hráčů s tvrdým podáním. Tento povrch je naopak velmi ku prospěchu hráčům od základní čáry, jimž umožňuje skluz a nabízí tím velkou atrakci při sledování zápasů.

 

O Rado

Rado je světově známou značkou, vyhlášenou pro svůj inovativní design a použití revolučních materiálů pro nejodolnější hodinky na světě. Od svého založení ve švýcarském Lengnau prokazuje Rado objevitelského ducha, který je potvrzením filozofie značky „Pokud si to dokážeme představit, můžeme to i uskutečnit“ platné dodnes.

 

Rado a tenis v roce 2015

V roce 2015 je Rado Oficiální časomírou následujících turnajů: Mubadala World Tennis Championship, Abu Dhabi, SAE (1. – 3.1.), Aircel Chennai Open, Chennai Indie (5. – 11.1); Abierto Mexicano, Acapulco, Mexico (23. – 28.2), Miami Open Tennic, Miami, USA (23.3. – 5.4.); Porsche Tennis Grand Prix, Stuttgart, Německo (18. – 26.4.); J&T Banka Prague Open, Praha, ČR (27.4. – 2.5.); UniCredit Czech Open, Prostějov, ČR (1. – 6.6.); Aegon Classic, Birmingham, Spojené království (15. – 21.6.); Aegon Championship, Londýn, Spojené království (15. – 21.6.); Aegon International, Eastbourne, Spojené království (20. – 27.6.); Malaysian Open, Kuala Lumpur, Malaysia (28.9. – 4.10.), Rakuten Open, Japonsko (5. – 11.10.); Kremlin Cup by Bank of Moscow, Moskava, Rusko (19. – 26.10.), Erste Bank Vienna Open, Vídeň, Rakousko (17. – 25.10.);

a Swiss Indoor, Basilej, Švýcarsko (24.10. – 1.11.)

 

 

O turnaji J&T Banka Prague Open

Přelom dubna a května bude ve znamení prestižního mezinárodního tenisového turnaje žen J&T Banka Prague Open. Tenisový klub Sparta Praha tak přivítá již pošesté mezinárodní ženskou tenisovou elitu a tenisové fanoušky.

 

Rado v České republice a na Slovensku

Výhradním distributorem švýcarské hodinářské značky Rado je společnost KVEDU Praha s.r.o., jenž je zároveň vlastníkem sítě obchodů Klenotnictví Dušák. Více informací, kompletní síť autorizovaných prodejců v obou zemích a sortiment švýcarské hodinářské značky Rado najdete na http://www.dusak.cz nebo na http://www.rado.com