Chcete zažít zpívající bazén? Na pobřeží Antalye se otevřel bezprecedentní resort Bijal.

front.post
front.public: 31. 10. 2023
Club-House-1-

Letošní léto přineslo na pobřeží Antalye exkluzivní novinku. Na turecké riviéře, nedaleko historického města Side, se v červnu otevřel villas-only resort Bijal. Butikový koncept z pera mezinárodně oceňovaného multikreativního studia Autoban nabízí devatenáct vil ve středomořském designu, čtyři gourmet restaurace, bar, clubhouse s bazénem vybaveným podvodním audiosystémem, tenisové kurty, SPA, Kids Club a privátní pláž. Velkorysé vily s interiéry definovanými přírodními materiály jako je len a dřevo jsou zasazeny do svěží harmonizující zeleně borovicového háje.


Bijal vlastní progresivní třiapadesátiletá turecká podnikatelka Esin Güral Argat. Na poli hoteliérství není nováčkem – stojí již za úspěchem dvojice slavných resortů Joali a Joali Being na Maledivách, nyní tedy jen přesunula svou filozofii ultra high-end hotelnictví 21. století na pobřeží Antalye. S cenou začínající v sezoně na částce 2500 euro za noc je Bijal oficiálně nejexkluzivnějším resortem v celém Turecku.

Vily o jedné, dvou, třech nebo čtyřech ložnicích jsou vybaveny terasami, privátními bazény a hosté jsou v každé z nich opečováváni 24/7 servisem osobního butlera. Kdyby vám byl relax v soukromí velkorysé vily nebo na pláži málo, v portfoliu on site aktivit je také připravena možnost zajištění kurzů vaření s lokálními surovinami, degustací vína, soukromých plaveb při západu slunce, promítání filmů nebo privátního grilování. 


Jedním z největších highlightů Bijalu je tamní teprve nedávno otevřené SPA pracující s italskou wellbeing kosmetikou Bioline Jato, která se svými produkty zaměřuje na pokožku obličeje a celého těla. Kultovní brand, jež si příští rok bude připomínat své 45. výročí, vsází výhradně na přírodní ingredience, a tak bylo partnerství nasnadě. Ve svých laboratořích snoubí extrakty z těch nejlepších surovin, kterým dodávají na účinnosti moderní technologie a inovace. Ty okusí každý návštěvník Clubhouse Spa.


Hotelový resort Bijal tak stvrzuje své odhodlání stát se stálicí riviéry. Už nyní se těší velkému zájmu Evropanů a vsází i na zimní měsíce – vždyť v prosinci i lednu se zde teploty pohybují kolem 20 °C. Ti, kteří však nechtějí přijít o zimní radovánky, nemusí zoufat – zhruba dvě hodiny jízdy od pláže se nachází lyžařský Saklıkent Ski Resort. A uznejte, už jste si někdy byli ráno zalyžovat a večer odpočívali u prohřátého moře?