Chronodakar Limited Edition 2015

front.post
front.public: 04. 12. 2014
time00-kopie
Rally Dakar je bezpochyby nejtěžším automobilovým závodem na světě. Náročná trasa v délce 9 000 km, která vede přes Argentinu, Chile a Bolívii je vytrvalostní zkouškou jak pro člověka, tak i pro stroj.

 

V průběhu závodu i na cílové čáře v Buenos Aires je čas to nejdůležitější. Rozdíl několika sekund v každé etapě může znamenat vítězství nebo porážku.

 

Chronodakar Limited Edition 2015 od švýcarské hodinářské společnosti EDOX přináší účastníkům i fanouškům na Rally Dakar perfektního společníka pro měření času. Hodinky EDOX Chronodakar (vyrobeno 1000 ks pro celý svět) jsou řízeny skvělým, přesným, švýcarským, quartzovým strojem s chronografem. Hodinky jsou oficiálním modelem pro závod Rally Dakar 2015.

 

 

Hodinky o průměru 45mm jsou vyrobeny z ultra-lehkého, čistého, ale velmi pevného titanu, který se perfektně hodí pro sportovní hodinky. Velká tlačítka start / stop na levé straně pouzdra umožňují snadné ovládání stopek i při nošení závodních rukavic.

 

Model Edox Chronodakar je voděodolný do 100 metrů. Na zadní části víka je vyobrazen reliéf s designem pneumatiky a paprsky kola, což je charakteristickým znakem řady chronorally.

 

Stylový kaučukový řemínek s designem pneumatiky perfektně drží hodinky na zápěstí a nezáleží na tom, zda se hodinky nosí při jízdě přes poušt Atacama, na schůzce v zasedací místnosti nebo při večerním odpočinku.

 

Rally Dakar 2015 odstartuje 3. ledna 2015 v Buenos Aires. Jezdí se od roku 1979, kdy tuto tradici nastartoval Francouz Thierry Sabine (dříve se jezdila v Africe),  Rally Dakar je bezesporu největším automobilovým dobrodružstvím a nejvyšším vrcholem v závodech rally.

 

Švýcarská hodinářská společnost EDOX, založená v roce 1884 ve švýcarské části Jurských hor, má velmi bohatou historii. Po 131 letech od svého založení je jednou z nejvýznamnějších, světových hodinářských firem, která pravidelně představuje řadu zajímavých modelů.

Značka EDOX je oficiální časomírou závodu Rally Dakar, Extreme Seiling Series a Světové federace curlingu.

 

Chronodakar Limited Edition 2015  ref.č. 10303 TIN NV
Stroj: Edox 103, základ Ronda 5021.D
Funkce : Hodiny, minuty, vteřiny, datum, funkce chronografu
Materiál: Titanové pouzdro s černým PVD povlakem, číslo limitované edice je vyryto na boku pouzdra

Průměr: 45 mm
Číselník: černý z karbonových vláken se zelenými čísly a indexy
Voděodolnost:  100m / 10 ATM / 330 stop
Sklo: antireflexní safírové, odolné proti poškrábání
Řemínek: originální černý kaučuk s designem pneumatiky
Limitovaná edice: exkluzivně 1 000 kusů pro celý svět

 

Doporučená prodejní cena:  39 900,-

 

http://www.edox.cz