Chytrá zahrádka Mini od LeafLearn

front.post
front.public: 07. 06. 2021
129748046-198022388606273-6049738122680777489-n

Vypěstujte si snadno a rychle vlastní zdravé mikrobylinky pouze za pomoci vody a umělé inteligence


Česká firma LeafLearn přináší revoluci ve vaší kuchyni! Vyvinula celosvětově unikátní systém, díky kterému už k pěstování mikrobylinek nepotřebujete zkušenosti ani ruce umazané od hlíny. Semínka bio microgreens jsou totiž bezpečně uschovaná v kapslích. Stačí jen odtrhnout část víčka, zalít vodou, uzavřít a vložit do chytré zahrádky Mini. To vše bez virů, mikroplastů a pesticidů. O nic se nemusíte starat a můžete sklízet vlastní superpotraviny už za 96 hodin!  


Co umí chytrá zahrádka Mini od LeafLearn?
Mini se postará o mikrobylinky za vás! Je vybavena růstovými světly s ideálním spektrem, které svítí přesně tak, jak rostlinky potřebují. Navíc sofistikovaná umělá inteligence sama dohlédne na jejich kondici. Prostřednictvím speciální kamerky v reálném čase monitoruje růst vašich microgreens, sdělí vám, pokud by bylo cokoliv špatně a upozorní vás, kdy je nejlepší čas mikrobylinky sklízet. Na vše můžete odkudkoliv dohlížet ve svém smartphonu díky mobilní aplikaci LeafLearn.


Chytrá zahrádka Mini navíc také skvěle vypadá. Za jejím návrhem stojí světoznámý český umělecký designér Rony Plesl, který se při jeho tvorbě inspiroval především japonskou estetikou.


Víc informací najdete na webu http://www.microgreens.ai