Chytrák od Nokie - Zábavný, rychlý a cenově dostupný

front.post
front.public: 24. 07. 2013
time01
Nokia Lumia 625 staví na oceňovaném designu Nokia Lumia. Na trh přichází v pěti zářivých barvách a s výměnnými kryty, které přidávají k již tak rozsáhlým možnostem Windows Phone 8 další možnost personalizace.

Nokia Lumia 625 přináší také řadu inovací, které je možné nalézt i u nedávno představené vlajkové lodi Nokia Lumia 1020. Ty zahrnují integrované fotografické aplikace jako například Nokia Smart Camera, která nabízí šikovné funkce jako je odstraňování nežádoucích objektů z fotografií, či Nokia Cinemagraph, která proměňuje fotografie v živoucí vzpomínky doplněné pohybem.

„Nokia Lumia 625, která disponuje dosud největším displejem z řady Nokia chytrých telefonů, je perfektním příkladem toho, jak Nokia přináší klíčové inovace a aplikace do oblasti chytrých telefonů každé cenové úrovně,“ řekla Jo Harlow, výkonná viceprezidentka Nokia Smart Devices.

Nokia Lumia 625 je poháněna nejnovější verzí Windows Phone 8, včetně aktualizace Nokia Lumia Amber, a přináší tak do světa chytrých telefonů bohatší a snazší ovládání za konkurenceschopnou cenu. Živé dlaždice přímo na domovské obrazovce a dlaždice Lidé usnadňují udržování kontaktů s přáteli a rodinou. Windows Phone 8 také zahrnují Xbox Live, Microsoft Office a 7 GB online SkyDrive úložiště, které uživatelům usnadňují jejich každodenní život.

S přístupem k více než 165 000 aplikacím, včetně Vimeo, Temple Run a WhatsApp, nabízí Nokia Lumia 625 rychlejší mobilní zábavu i bezpečnější surfování po internetu s využitím Internet Explorer 10, který je ideální na prohlížení videí, her a dalšího obsahu. Nokia Lumia 625 podporuje SD karty a paměť je možno rozšířit o 64 GB.

Nokia se také spojila s Coloud™ a vytvořila sluchátka BOOM™, která kombinují mimořádnou kvalitu zvuku s výborným poměrem cena/výkon, a přinášejí integrovaný mikrofon, tlačítka pro příjem hovorů i ovládání hudebního přehrávače.

Se svým velkým displejem a super rychlou konektivitou nabízí Nokia Lumia 625 jedny z nejlepších mapových a lokalizačních aplikací od HERE. Ty poskytují bezplatné mapy, hlasovou navigaci i navigaci s využitím MHD.

Nokia Lumia 625 bude dostupná v široké škále barev, včetně oranžové, žluté, zářivě zelené, bílé a černé, které budou doplněny o řadu výměnných krytů umožňujících dodatečnou personalizaci. S předpokládanou prodejní cenou 220 € před daněmi a dotací je začátek prodeje Nokia Lumia 625 v Číně, Evropě, oblasti Asie a Pacifiku, Indii, na Středním Východě a v Latinské Americe plánován na 3. čtvrtletí letošního roku.