Chytré hodinky s pořádnou výdrží baterie: jak si užít dovolenou nebo festival bez nabíječky?

front.post
front.public: 28. 08. 2023
PastedGraphic-1-2

Léto je obdobím odpočinku, dobrodružství a příjemných zážitků. Pokud se chystáte vyrazit na dovolenou nebo na festival, musíte vždy zabalit hromadu věcí a na nic nezapomenout. Základní věci jako peněženka, mobil, chytré hodinky nebo nabíječky jsou nezbytnosti, bez kterých se neobejde nikdo z nás. Díky smart hodinkám Huawei si však nabíječku můžete v klidu vyškrtnout ze seznamu. S nejnovějšími modely Huawei Watch 4 a Watch 4 Pro si užijete letní dobrodružství bez zbytečného stresu z vybité baterie. Verze Watch 4 vydrží až 14 dní, verze Watch 4 Pro dokonce až 21 dní.  


Ideální pro dovolenou a cestování
Mít u sebe spolehlivé smart hodinky, které nebudete muset nabíjet každý den, je nezaměnitelný pocit. Huawei hodinky nabízí tuto svobodu v podobě extrémně dlouhé výdrže baterie ve všech svých modelech. V porovnání s některými konkurenčními značkami, jejichž hodinky je potřeba nabíjet každý den, je tato jejich vlastnost skutečně nedoceněná. Už se víc nemusíte obávat, že by se vaše hodinky v nejnevhodnějším okamžiku vybily. Ať už se chystáte na dovolenou, festival, služební cestu nebo jednoduše máte jiné starosti, nabíječku můžete klidně pustit z hlavy. 


Nabíjení jednou za dva týdny
Huawei hodinky jsou dokonalým společníkem pro ty, kteří rádi cestují nebo plánují delší dovolenou a chtějí cestovat nalehko. S jejich impozantní výdrží baterie máte jistotu, že vám hodinky vydrží po celou dobu úplně bez kabelů. Už se nemusíte trápit tím, že byste zapomněli nabíječku doma, museli si ji půjčovat na festivalu nebo museli hledat zásuvku v kavárně nebo restauraci. 


Hodinky, které vám zjednoduší život
Hodinky Huawei jsou výjimečné zejména proto, že nabízí kromě inovativních funkcí také množství sportovních režimů, pokročilé monitorování zdraví i vynikající výdrž baterie, která je několikanásobně vyšší než u většiny konkurenčních značek. 


To dokazuje i nejnovější série Huawei Watch 4. Model Watch 4 totiž bez nabíječky při běžném používání vydrží 3 dny, ve verzi Pro až 4 a půl dne, ve standardním režimu. Pokud by to bylo málo, hodinky mají možnost režimu ultra dlouhé výdrže baterie, která u základního modelu Watch 4 běží až 14 dní a ve verzi Watch 4 Pro je to neuvěřitelných 21 dní.


V porovnání se staršími modely se výdrž baterie výrazně zlepšila, což je obzvlášť důležité pro ty, kteří očekávají spolehlivý výkon na delší dobu. Navíc, díky rychlému nabíjení můžete hodinky rychle doplnit energií před důležitými událostmi už za několik minut. Oba modely podporují reverzní nabíjení, na bezdrátové doplnění šťávy vám tak bude stačit chytrý telefon podporující tuto funkci.


Smart hodinky od Huawei představují aktivní životní styl, se kterým zapomenete, kde je nabíječka. Jejich revoluční výdrž baterie a rychlé nabíjení z nich dělá ideálního asistenta pro všechny aktivní lidi, kteří se nechtějí omezovat kabely a častým nabíjením.