Kabina vozu zaujme výrazným předním nárazníkem, kde dominuje spodní ochranný rám a přídavná světla. Čelo vozu je chráněno mohutným trubkovým rámem, který pokračuje dále přes střechu kabiny až na zadní čelo.
Kabina je vcelku standardní. Řidič sedí vlevo, velitel vpravo. Přístup do kabiny je zajištěn pomocí pravých a levých do strany otevíratelných dveří, po dvojici schůdků. Na levé straně je v nich přípojka na tlakový vzduch a konzervaci akumulátoru.
Hlavní částí tohoto hasičského vozu jsou boky a zadní část, kde je uložena většina všeho potřebného. V zadní části je ukryt stabilní monitor Morita Eco Fighter, jímž lze hasit i za jízdy při odpovídající rychlosti vozu. Zadní a prostřední části kabiny celkově připomínají malé výpočetní či mobilní operační středisko.
Automobil je také vybaven kamerou pro sledování okolí, včetně termo snímání. Vše je umístěno na horní části výsuvného, LEDdiodami osvětleného stožáru. Okolí vozu se tedy přenáší v reálném čase na LCD, operátor ve voze vše sleduje a v případě zásahu u lesního požáru díky termovizi hned vidí např. skrytá ohniska apod.
Počítač také komunikuje se vzdušnou podporou, např. vrtulníku a je zde i měření síly a rychlosti větru.
Na obou stranách vozu je dotykový displej pro ovládání čerpadla z vozu, společně s nimi je zde také manuální plyn a ovládání systému CASF. Na pultu najdeme duplicitní manometry pro čerpadlo a měření tlaku v kabinových lafetách. Veškeré elektronické zařízení je chráněno vůči povětrnostním vlivům.
Auto je vybaveno klasickými prvky jako každé jiné hasičské vozidlo, např. motorovou pilou, dýchacími přístroji, hasícím vakem, nádrží na vodu aj.
Oproti běžným lesním speciálům je tento vůz zcela jinde, vymyká se naprosto ve všemu dosud používanému. Je doslova prošpikován elektronickými pomocníky, tedy velmi pokrokový a vyspělý. A vše v tomto voze je, včetně indikace stavu hasící látky, osvětleno pomocí LED světel.