Dopřejte si oblíbenou Stoli v novém karamelovém kabátku

front.post
front.public: 18. 12. 2022
stoli1

 


Vodka je velmi populární destilát, dá se skvěle vychutnat v čisté podobě a perfektní je i v míchaných drincích s téměř každým nealkem. Ochutnejte novinku světoznámé značky Stoli a okuste příchuť slaný karamel. Nebudete litovat!


Lotyšská vodka Stoli patří v České republice mezi stálice. Jedná se o prémiový druh vodky, který je dostupný i v běžných maloobchodech, a proto si můžete dopřát opravdovou kvalitu bez problému nejen v baru, ale i v pohodlí domova. Pokud však toužíte po nových chutích, vyzkoušejte novinku v podobě Stoli Salted Karamel a nechte se unést chutí slaného karamelu.    


Stoli Salted Karamel se vyrábí v lotyšské Rize. Jak je patrné z názvu, jedná se o zcela jedinečné spojení klasické vodky se slaným karamelem, což zaručuje výjimečný chuťový zážitek. Přitom zůstal zachován pro vodku typický obsah alkoholu, který je 37,5 %.


Chuť karamelové Stoli je kulatá, jemná a hladká, přesto v ní naplno ucítíte tóny slaného karamelu. Je to ideální parťák na každou oslavu, jelikož nejlépe si ji vychutnáte servírovanou jen tak, jako panák. Dá se pít jak chlazená, tak o pokojové teplotě, což z ní opět dělá ideálního společníka pro každou příležitost a do každých podmínek.


Stoli Salted Karamel je k dostání na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits http://www.1er.cz za příjemných 416 Kč za 0,7l lahev.