Hodinky, nebo rovnou orloj?

front.post
front.public: 02. 02. 2015
time00-kopie – obnovený-kopie – obnovený – obnovený – obnovený

Jste úspěšný manažer, podnikatel, businessman? Nebo šplháte v kariérním žebříčku a potřebujete tak působit již dnes? Pak nezapomeňte, čeho si na Vás Váš obchodní partner na 100% všimne.

 

Je samozřejmé, že základním pravidlem je mít čisté boty, perfektní zuby, dobře padnoucí sako a nezapomeňte - kvalitní hodinky. Těžko budete Vy sami věřit úspěchu někoho, kdo má boty ve stavu, jako by byl přespolní a neměl na benzín (tak to vzal pěšky přes to pole), někoho, kdo má zuby jako noty na buben (také samou mezeru), sako o dvě čísla menší (od svatby už nějaký ten čas uběhl a manželka tak skvěle vaří). Opomínanou proprietou manažera, který tím mimochodem dává najevo, jak dbá na svůj time management, jsou kvalitní hodinky.

 

Profláknuté značky nebo vietnamské tržnice?

Nebojte se, nebudeme Vám doporučovat tu nejprofláknutější značku z filmů o milionářích, abyste si museli vzít kvůli jejich koupi hypotéku. Třeba za cenu Rolex Daytona Platin pořídíte 2+kk na Praze 4 v Krči. To za Patek Philippe Platinum World Time byste pořídili rovnou celý činžovní dům. Nevěříte? Věřte, za 4 miliony dolarů opravdu pořídíte. Mrzuté jen je, že na takovýchto hodinkách je opravdu trapné nechat si i visačku s cenou. A sáhněte si do svědomí – znali jste Vy tuto značku?

 

Pokud chcete udělat dojem, pořiďte si hodinky, které Vás budou skvěle reprezentovat, ale přitom Vás nezruinují. Vyvarujte se levných napodobenin, nevěřili byste, jak je to na nich poznat. A vietnamským tržnicím se raději vyhněte obloukem.

 

Hodinky pro mladé – cool modely

Patříte-li mezi mladší podnikatele, podívejte se po hodinkách cool značek, jako jsou třeba Diesel. Od nějakých 7 nebo 8 tisíc koupíte frajerské hodinky. Pokud i to je na Vás moc, poohlédněte se po oblíbené značce Esprit, např. Esprit Waterwheel Chrono Silver pořídíte již od 3 tisíc.

 

Chronografy pro pány v nelepších letech

Pokud jste pánové ve středním věku, přidejte si na serióznosti – čím jiným, než švýcarskými hodinkami? A když „švýcary“, tak určitě Swiss – je na nich krásné logo bílého kříže v červeném poli, takže takové švýcary by nepoznal jen opravdový mezek. Tak třeba Swiss Military Chronograph 20074ST pořídíte již od necelých 9 tisíc. Pokud Vám náhodou Vaši známí říkají také strýček Skrblík, nebojte se, jsou modely se stejným křížkem, ale i za polovic. Sice ne tak pěkné, ale značkové.


Foto © Depositphotos.com/johnnychaos