Hodinky pro dlouhé tratě

front.post
front.public: 09. 04. 2015
Bez-názvu-1
HyperChrome patří stabilní místo ve sportovní kolekci hodinek Rado. Na její špičce se ovšem nyní usadil model Rado HyperChrome Automatic Chronograph Tachymeter. Stylová high-tech keramika nejenže zajistí, aby s vámi hodinky držely tempo na kurtu, při běhu nebo v terénu, na vašem zápěstí skvěle padnou také ke smokingu na večerní událost.

 

Jak značí jejich jméno, keramická luneta nese gravírovanou tachymetrickou stupnici. Výplň z materiálu Super-LumiNova ji činí viditelnou i po západu slunce. Tato funkce je absolutní nezbytnost pro sportovní nadšence – umožňuje měření rychlosti i vzdálenosti v závislosti na uplynulém čase. Značení na stupnici funguje nezávisle na měrném systému a je proto univerzálně použitelné. Ať už měříte kilometry nebo míle, můžete se na hodinky spolehnout.

 

Rado ví, že hodinky mohou být jak funkční, tak estetické a pohodlné zároveň. Nový chronograf s automatickým nátahem je atraktivní na pohled i pohodlný k nošení. Jakkoliv náročný je váš úkol, díky lehké high-tech keramice budou hodinky příjemným společníkem. Tvrdost keramiky také zajistí, že vyváznou bez šrámů.

 

Pro fanoušky plasmou upravené keramiky je v nabídce i střídmější model Rado HyperChrome Automatic. Jeho části v barvě růžového zlata doplní metalický lesk keramiky. Ta je ovšem vyrobena bez použití kovu a neztrácí tak žádnou z výhod tohoto high-tech materiálu.

 

Věčný lesk

Unikátní metalický lesk plasmou upravené high-tech keramiky propůjčuje hodinkám sofistikovaný vzhled a sportovní dojem. Zářivá barva s časem zůstane nezměněna a zachová si svůj magickou podobu. Proces, se kterým přišla značka Rado jako první, udělá z atraktivních hodinek odolných proti poškrábání záležitost na celý život.