Hodinky Swatch podpořily nový videoklip kapely Define Me

front.post
front.public: 12. 07. 2017
000-obnoveny-obnoveny

Mladá moderní česká rocková kapela přichází s novým videoklipem Identity, ve kterém si po jejich boku zahráli nejen známé osobnosti, ale také švýcarské hodinky Swatch  Black Rebel zdobící zápěstí všech členů kapely Define Me.


 


 


Swatch se od samého počátku pojí se současným uměním a hodinky se tak stávají často plátnem pro světově proslulé umělce, módní návrháře, ale také hudebníky. Značka Swatch historicky spolupracovala například s americkým skladatelem a zpěvákem Mobym na speciální edici hodinek „Little Idiot“ nebo také s Jain, která nedávno navrhla design hodinek s názvem jejího alba Zanaka.


 


Spojení značky se světem hudby není výjimkou ani v ČR. Hodinky Swatch Black Rebel si zahrály ve videoklipu Identity kapely Define Me. Mezi pozvanými pro natáčení videoklipu byla nejen mladá dvacetiletá umělkyně, raperka a influencerka Sharlota, ale také například producent labelu Blakkwood Lucas Blakk, Jitka Giudi Moulisová, Filip Vlček z John Wolfhooker,  Mateyf Iks z Limbo Planet, Filip Šváb Švambera z Blue Venice a další.


  


Poselstvím nového songu Identity je metamorfóza, proměna, zrod něčeho nového (nová sestava, nový sound, nová vize celé kapely, nezlomnost a sebrání svého osudu do vlastních rukou). Odhalení své vlastní identity, bez ohledu na vzhled, pohlaví, osobnostní charakter, národnost, víru a se vším spojenými předsudky. Odhalení svého pravého Já, probuzení se z letargického “snu” a nalezení motivace žít svůj život naplno. Pocit, kdy si za něčím na sto procent stojíte nezávisle na tom, co říkají ostatní. Chuť každý den prožít, jako by měl být tím posledním.


 


„Naší vizí je dostat kapelu na vrchol možností členů kapely - úsilím, know-how, produkčně, hudebně i vizuálně." nechal se slyšet frontman skupiny Pavel Hošek. „Vydatně koncertovat i velmi daleko od domova. Máme za sebou všichni dekádu fungování na hudebních scénách, teď jsme se rozhodli, že uzrál čas dát všechny nabrané zkušenosti na stůl a proměnit je. Říká se “Co Čech, to muzikant”, jen malé procento lidí v kapelách však chápe, jak v roce 2017 branže funguje; ještě menší část se pak reálně rozhodne věnovat hraní potřebný čas, energii a finance v takové míře, aby se bylo možné “prosadit”, nebo - pozitivně řečeno - změnit trochu svět.“


 


 


O kapele


 


Pražská formace Define Me vznikla v roce 2015, svou kariéru odstartovala klipovým singlem Let’s Burn Down The Sky, který se dostal do hudebních vysílání, první koncert pak proběhl ve vyprodaném pražském klubu Lucerna Music Bar. Následně odehrává celou řadu klubových i festivalových koncertů.


 


Začátkem roku 2017 přicházejí po neshodách týkajících se směřování kapely velké změny - z původních 5 členů zůstávají pouze oba kytaristi, kteří následně dávají dohromady zbrusu novou, čtyřčlennou sestavu: původní kytarista Pavel se stává zároveň novým hlavním zpěvákem a frontmanem.


 


Kapela po zaslání dem a vzbuzení zájmu podepisuje kontrakt s britským top-producentem Danem Wellerem (mimo jiné kytarista a zakladatel kultovních SikTh), který stojí za průlomovými deskami kapel jako Enter Shikari nebo Young Guns.


Svou novou éru v nové podobě Define Me brzy startují vypuštěním klipového singlu “Identity” a představí se na velkém letním festivalu Mighty Sounds.