Huawei Ascend P7 , vybroušeno k dokonalosti

front.post
front.public: 09. 05. 2014
time02
Nový telefon od Huawei, který byl představen v Paříži, vyniká kvalitou a špičkovým designem a s tělem tenkým pouhých 6,5 mm a 5palcovým dotykovým FHD displejem je Ascend P7 nejtenčím 4G LTE smartphonem na světě.

 

Telefon vydrží každodenní zacházení díky vyšší pevnosti a odolnosti použitého skla Corning® Gorilla® Glass 3 u předního a zadního krytu a upoutá elegantním a sofistikovaným kovovým vzhledem, kterého je docíleno pomocí sedmivrstvé povrchové úpravy a jemného mikro vzorku s „rotačním“ efektem.

 

Foťte dokonalé snímky z každého úhlu a za každých podmínek

Foťte lépe i v noci nebo v interiéru s pomocí BSI snímače 4. generace od Sony a světelností f/2.0 u 13MPx 5P zadního fotoaparátu s nesférickou čočkou a zachyťte spontánní okamžiky, než odplynou, pomocí jedinečné funkce Ultra Snapshot, která uživateli umožňuje připravit fotoaparát k focení za 1,2 sekundy dvojitým kliknutím na tlačítko snížení hlasitosti, a to intuitivně ze zamčeného režimu.

Pořizujte dokonalé „selfie“ autoportréty nebo skupinové portréty (tzv. „groufie“) pomocí předního fotoaparátu s rekordním rozlišením 8MPx a 5P nesférickou čočkou, softwarem IMAGESmart 2.0, funkcí panoramatického autoportrétu a 10stupňovou funkcí automatického vylepšení obličeje v režimu „beauty“.

S telefonem Ascend P7 foťte nádherně optimalizované snímky za všech podmínek s procesorem obrazového signálu (Image Signal Processor, ISP), který řídí celou řadu funkcí, které napodobují funkce známé z digitálních zrcadlovek, včetně autofokusu, vyvážení bílé a potlačení šumu. Uživatelé si také mohou zvolit funkce zaostřování a měření expozice pouze jedním dotykem. Díky tomu lze preferované zaostření a expozici nastavit tak, aby přesnost obrazu byla maximální.

 

Pracujte pilněji, rychleji a déle ve spojení se světem

Udělejte toho více a rychleji s plynulým, ultra rychlým připojením přes síť 4G LTE, jedinečnou duální konstrukcí antény, která zlepšuje příjem signálu, a inteligentní síťovou přepínací technologií, která stabilizuje spojení i při slabém příjmu signálu, aby nedocházelo k vybíjení baterie.

Užijte si nepřetržité a dlouhodobé prohlížení médií a sdílení dat díky napájení z výkonné 2500mAh lithium polymerové baterie.

Získejte pověst experta na smartphony s pomocí nejnovější verze intuitivního a snadno ovladatelného uživatelského rozhraní Emotion UI 2.3, které umožňuje personalizovat zamčenou a domácí obrazovku a nabízí také dvě vylepšená uživatelská rozhraní pro snadnou navigaci.