Huawei FreeBuds Pro 3 jsou pomocníkem pro každý den

front.post
front.public: 30. 10. 2023
PastedGraphic-1-5

Sluchátka jsou typ elektroniky, který většina z nás využívá téměř každý den. Ať už k poslechu oblíbené hudby, podcastu, sledování filmů či telefonování. Dokáží nám zjednodušit každodenní život. Je ale potřeba zaměřit se na několik aspektů při jejich výběru. Existuje několik užitečných funkcí, které dělají ze sluchátek opravdu kvalitní pomocníky.  Těmito funkcemi se může pochlubit i nová vlajková loď Huawei FreeBuds Pro 3.  


Kvalita zvuku rozzáří váš den
Pokud se chcete jednoduše odreagovat, hudba je vždy správnou volbou. Stačí si jen nasadíte sluchátka a nechát se unášet oblíbenou skladbou. Důležitá je však kvalita zvuku sluchátek, protože čím lépe hudba zní, tím lepší máte zážitek z poslechu. Sluchátka Huawei FreeBuds Pro 3 jsou vybavena zvukovým systémem Hi-Res Dual Driver, který poskytuje vynikající zvukový zážitek bez zpoždění a umožňuje zvuku stoupat až na 48 kHz nebo klesat až na 14 Hz. Ať už tedy máte náladu na jakýkoli žánr, čistý zvuk sluchátek rozezní váš den. Algoritmus Triple Adaptive EQ pak zajišťuje, že zní vždy přesně podle vašich preferencí a nabízí tak výjimečný personalizovaný zážitek z poslechu kdekoli a kdykoli. 


Nenechte se při volání ničím rušit
Pokud pracujete v open space kanceláři, kavárnách či na cestách, kde není úplné ticho, určitě víte, jak těžké je z takového prostředí telefonovat. Sluchátka jsou v tomto ohledu výborným pomocníkem, obzvláště pokud jsou vybavena technologiemi, které si dokáží poradit s tím, aby vás bylo zřetelně slyšet. Sluchátka Huawei FreeBuds Pro 3 jsou vybavena technologií Pure Voice 2.0, která přináší 2,5krát lepší snímání hlasu během hovorů a zajišťuje, že uživatelův hlas bude zřetelně slyšet i v tom nejhlučnějším prostředí. Ať už máte pracovní hovor kdekoliv, můžete zapomenout na neustálé dotazování, co jste říkali. 


Relaxujte kdykoli a kdekoli
Práce v rušném prostředí má ještě další úskalí. Často jsme svědky strastí lidí kolem, výjimkou není řev a smích dětí nebo hluk z dopravních prostředků. V tomto může značně pomoci technologie aktivního potlačení hluku. FreeBuds Pro 3 se mohou pochlubit vylepšenou Intelligent ANC 3.0 a aktualizovaným algoritmem adaptivního potlačení okolního šumu s umělou inteligencí, který pracuje v reálném čase. Tím poskytují o 50 %lepší potlačení okolního hluku. Kdykoli si během dne sluchátka nasadíte, jednoduše se díky nim přesunete do klidného prostředí bez hluku, nebo třeba do lesa, k moři či na samotu. 


Stačí jen zapnout funkci potlačení okolního hluku, zavřít oči a relaxovat. K tomu si můžete pustit třeba zvuky přírody nebo nechat plynout krásné ticho, které mnoho lidí ve svém životě postrádá.


Vzdělávejte se třeba při domácích pracích
Manuální činnosti a domácí práce jsou výbornou příležitostí k poslechu audioknihy či podcastu a dalšímu vzdělávání. Motající se kabel sluchátek ale není nic příjemného a spíše při práci obtěžuje. V dnešní době jsou tedy trendy především bezdrátová sluchátka, která dosáhnou na několik metrů daleko a nabízí tak absolutní svobodu v pohybu. Huawei FreeBuds Pro 3 se mohou pochlubit dosahem až 10 metrů a díky jejich odlehčenému designu a čtyřem velikostem měkkých silikonových nástavců ani neucítíte, že je máte v uších skoro celý den. Sluchátka nabízí až 31 hodin poslechu s nabíjecím pouzdrem a až 6,5 hodiny bez něj. Nemusíte tak myslet na neustálé dobíjení. Huawei FreeBuds Pro 3 jsou také odolná vůči prachu a vodě podle normy IP54. Nemusíte se tak při úklidu bát, že by se namočila nebo zničila. 


Kdykoli, kdekoli a s čímkoli
Huawei FreeBuds Pro 3 jsou k dispozici ve třech barvách inspirovaných přírodou: keramická bílá, zelená a matná stříbrná. Sluchátka lze také připojit ke dvěma zařízením současně a přepínat zvuk i mezi zařízeními iOS a Android, aniž by je bylo nutné opakovaně párovat a odpojovat. To vám ušetří spoustu času a nervů. 


Huawei FreeBuds Pro 3 seženete na českém trhu za 4 799 Kč. Další informace naleznete na oficiálním e-shopu Huawei.