I nejtvrdší dřevorubci o sebe pečují

front.post
front.public: 28. 09. 2023
PastedGraphic-1

Doby, kdy správný mužský musel smrdět, jsou pryč. Dnešní chlapi jdou ale ještě dál a využívají celou řadu důmyslné pánské kosmetiky. Přestaňme uvažovat zaujatě, i jim totiž záleží nejen na tom, jak se cítí, ale i jak vypadají. Třikrát sláva!


Kromě speciálních deodorantů, sprchových šampónů a kosmetiky na vousy už začíná být v ranku kosmetiky pro chlapy běžné používání krémů, nebo dokonce anti-sticků na intimní partie. Proto nepřekvapí, že oblíbená značka „s vousy“ Angry Beards rozšiřuje svou nabídku o pekelně účinné sérum na vrásky.


Těžká práce, starosti nebo zralý věk se zkrátka podepisují v každé tváři. Nenamlouvejme si, že existuje zázračný přípravek na vyhlazení vrásek s botoxovým efektem. A kdo s rozumem by o to taky stál, i steak je nejlepší z vyzrálého masa. Vynikající účinnost ale teď slibuje nový Fak-Age Dorian Gray. Při pravidelném používání redukuje vrásky, a hlavně pomáhá předcházet těm novým.


Obzvláště v období po parném létě, kdy vylézt z domu znamenalo schytat paprsky jak na španělské pláži, je péče o výživu pleti nepostradatelná. Takže – než přijdou zase plískanice, vítr, neřka třeskuté mrazy – dejte svou pleť do kupy, pánové!


A aby toho nebylo málo, v Angry Beards si posvítili i na častý mužský nešvar – na problémy s akné. Je konec nípání zanícené pleti. Ať ten či onen říká to nebo tamto, žádný chlap se necítí dobře a sebevědomě, když má v obličeji stádo vřídků. Takže po ranní hygieně už není potřeba strkat hlavu do písku, řešení je na dlani. Stačí do sebe každý den investovat pár minut navíc.


FAK-AGE DORIAN GRAY | 569 Kč | http://www.angrybeards.cz
Sérum proti vráskám pro muže s oblíbenou vůní řady Angry Beards. Pravidelné nanášení séra na umytý obličej a následné ošetření krémem redukuje vrásky a pomáhá předcházet tvoření nových. 


ZIT SLAYER LE PIMP | 469 Kč | http://www.angrybeards.cz
Gel pro boj s akné pro muže Zit Slayer Le Pimp stačí nanášet na problematická místa a dřevorubeckou silou se s nedokonalostmi kůže popere. Už žádné dloubání nehty s následným zanícením, nebo používání slabšího odvaru pro ženy. Tohle je řešení na míru mužům!