Jaká bude nová Bondovka Spectre

front.post
front.public: 13. 10. 2015
000
James Bond je dnes mezinárodní brand, mezinárodní status něčeho výjimečného a nebezpečného. Pro všechny fanoušky tohoto specifického žánru vždy před uvedením nového dílu vyvstává otázka jaký bude?

 

Již třikrát ztvárnil neodolatelného a neohroženého agenta MI6 Jamese Bonda charismatický herec Daniel Craig. Všechny díly ve kterých hrál hlavní roli byly něčím jiné něž ty předchozí. Casino Royal důstojně navázal na svoje někdy až pohádkové předchůdce a uvedl agenta Jamese Bonda do nového tisíciletí a akčnější a dravější podoby, Quantum of Solace rozšířil řady nepřátel a možnosti budoucích zápletek a zatím poslední Skyfall otevřel smrtí staré M novou cestu. Jaký tedy bude nový díl s tajemným názvem Spectre?

 

 

Podle informací distributora, které máme jako jedni z mála k dispozici se bude jednat o velkolepou zábavu, která agenta 007 provede světem od Mexika po Řím. Herecké obsazení je impozantní: Daniel Craig jako James Bond, Christoph Waltz, Léa Seydoux, Ben Whishaw, Naomie Harris, Dave Bautista, Monica Bellucci a Ralph Fiennes jako “M.”  To vše pod režisérskou taktovkou Sama Mendese

 

Na konci posledního dílu se James Bond vrátil  ke svým kořenům a přestože zabil hlavního zloducha Silvu ztvárněného Javierem Bardemem, v podstatě zklamal, když neudržel naživu M. Ve Spectre dostal slovy režiséra Sama Mendese "šanci na vykoupení". Na základě záhadného vzkazu z minulosti se Bond na svojí misi do Mexika infiltruje do zločineckých sítí a v Římě odhaluje existenci tajné organizace jménem Spectre. Toto jméno není příznivcům Bondovek zcela neznámé, protože se již objevila v 6ti předchozích dílech. tentokrát se však jedná o nebezpečnou organizaci z 21.století.

 

více na http://www.007.com/spectre/?lang=cs