Jaro ve zdravém a chutném stylu

front.post
front.public: 02. 05. 2022
elektricky-gril-SBG-104BK-9-scaled-932x621

Nadcházející sezóna grilování a posezení s přáteli nemusí být strašákem ani pro vyznavače zdravého životního stylu. Zkuste letos grilovat čerstvé ryby, zeleninové špízy a jako drink vyzkoušejte sílu vitamínového smoothie! S novinkami SENCOR, se stanete mistry zahradních slavností a potěšíte i dámy, které si udržují štíhlou postavu. 


Zachová živiny, dodá energii


Novým přírůstkem v portfoliu mixérů SENCOR je super výkonný automatický mixér SBU 7676GD, který na první pohled zaujme dokonalým designem, ale skrývá v sobě mnohem více. Jeho robustní tělo ustojí i 28 000 otáček za minutu a příkon 1 500 W. Multicykónové mixování ve vakuu zachová maximum živin, vitamínů a to vše bez nutnosti krájení požadované suroviny. Pomocí 8 titanových nožů si hravě poradí s ovocem, zeleninou, ale i ořechy nebo ledem. Pro dokonalé výsledky využijte jeden ze 7 přednastavených programů, které zahrnují i pulsní režim pro krátkodobé mixování a drcení, to vše díky technologii Sencor® Nutri Smart Blending. Dokonalý není pouze v mixování ale i údržbě – všechny snímatelné díly můžete pohodlně vložit do myčky. Samozřejmostí jsou i bezpečnostní prvky, jako je protiskluzové dno nebo možnost spuštění mixéru pouze, pokud je umístěn ve správné poloze. Spolu s mixérem s mixovací nádobou 1,5 l, je součástí balení i 0,7 l nádoba na uchování čerstvých nápojů (smoothie) a vakuovací jednotka.


Grilování venku i doma 


Grilování může být i zdravé! Vyzkoušejte nový celoroční stolní gril SENCOR SBG 104BK s velkou grilovací plochou 44 x 25 cm rozdělenou na 2 části. První rovná polovina je ideální pro grilování zeleniny, sýrů a milovníci sladkého mohou vyzkoušet lívance. Druhá grilovací žebrovaná polovina slouží pro přípravu masových či zeleninových špízů, ryb a masa. Díky žebrům i odtoku se potraviny budou připravovat bez zbytečného množství nezdravého tuku, který bude stékat do výsuvné odkapávací misky. Správnou teplotu nastavíte jednoduše pomocí regulátoru (80°- 230°C), pohodlné přesouvání grilu například v interiéru, zajistí teplu odolné rukojeti. Příkon grilu je 2 300 W.