Když kávovar, tak s profi výbavou

front.post
front.public: 07. 09. 2021
ES880-lifestyle

Patříte mezi opravdové milovníky kávy, kteří se bez dokonalého espressa, cappuccina, latté či jiných kávových specialit neobejdou ani doma? Pokud se už rozhlížíte po tom „pravém“ přístroji, předkládáme vaší pozornosti kávovar The Barista Touch od značky Sage. K jeho nákupu nyní můžete získat i set příslušenství Sage Barista Pack zdarma.


Pákové espresso Sage SES880 The Barista Touch s integrovaným mlýnkem na kávu představuje jednoduchou a intuitivní cestu k dokonalému šálku kávy. Bez ohledu na to, zda jste úplný začátečník anebo zkušený kávový gurmán. Na přehledném dotykovém displeji získáte kompletní informace, díky kterým snadno nastavíte všechny důležité parametry. Od hrubosti mletí zrn na zabudovaném kónickém mlýnku s kovovými mlecími kameny, přes dávkovaní kávy až po teplotu mléka našlehaného pomocí automatické parní trysky. Tepelný systém TermoJet dosáhne optimální extrakční teploty během neuvěřitelných tří sekund a elektronický systém kontroly PID zajišťuje stálou teplotu během extrakce kávy s přesností na jeden stupeň Celsia, což je velmi důležité pro dosáhnutí dokonalé chuti kávy i nadýchané pěny.  Své osobní preference / nastavení můžete samozřejmě uložit do paměti přístroje pro další použití.


Bonus hodný profesionála  


Ke kávovaru Sage The Barista Touch můžete nyní získat jako bonus i výbavu, kterou by nepohrdl ani profesionální barista. Sage Barista Pack obsahuje čtyři sklenice – dvě na přípravu espressa a dvě na cappuccino. Jejich minimalistický design potěší milovníky čistých linií a díky dvoustěnnému provedení zůstanou skleničky při nalití horkého nápoje na dotyk chladné. Balení dále obsahuje podložku na tamper, nerezovou konvičku pro pěnění mléka a odklepávač na kávovou sedlinu. Nechybí ani dva baristické hadříky z mikrovlákna, které šetrně vysuší a vytřou filtr před mletím nové dávky kávy.  Využít je lze i na čištění kávovaru. Vzduchotěsná dóza zase zjednoduší skladovaní pražené kávy, která si i po přesypaní z originálního balení zachová svou intenzívní vůni a chuť.


Set Barista Pack můžete získat jako bonus při zakoupení kávovaru Sage SES880 The Barista Touch. Akce probíhá do konce roku 2021 u vybraných prodejců a do vyprodání zásob. 


 Pro další informace a novinky navštivte adresu http://www.sagecz.cz