Klobáskofest v pivovaru Velké Popovice

front.post
front.public: 12. 09. 2023
Klobaskofest-26-

 


Zpestřete si babí léto sobotním výletem za zábavou, poznáním, delikátními chutěmi a lákavými vůněmi. V malebném pivovaru Velké Popovice nedaleko Prahy se 23. září od 10 do 17 hodin koná tradiční Klobáskofest.


Jak už název předznamenává, k mání budou výtečné klobásové speciality a také další občerstvení, včetně čerstvého piva Velkopopovický Kozel přímo od zdroje. Dobrou náladu podpoří živá hudba a atraktivní doprovodný program. Během Klobáskofestu můžete absolvovat oblíbenou školu čepování a také zpestřené prohlídky pivovaru. Čeká vás mnoho zajímavých informací nejen o zakladatelské rodině Ringhofferů, ale samozřejmě také o samotné výrobě proslulého velkopopovického piva v minulosti i dnes.


Klobáskofest bude zároveň poslední letošní příležitostí vychutnat si jízdu vláčkem Kozel expres – speciálním motorákem, který vyjíždí v 10.08 hodin z pražského Hlavního nádraží a odveze vás přímo do pivovaru. Během dne bude vláček pendlovat mezi zastávkami Strančice – Velké Popovice. Zpět do Prahy se vydá v 17.00. A před cestou domů nezapomeňte navštívit Kozlí obchůdek, kde si mimo originálních pivních suvenýrů můžete koupit také velkopopovické pivo v netradičním balení.


Více informací na http://www.kozel.cz