Kolekce Rado True Thinline Nature

front.post
front.public: 14. 06. 2018
000-obnoveny-obnoveny

Inspirována přírodou, vyrobena Rado Překrásné spojení přírody a inovací. To je kolekce True Thinline Nature, která pro svůj design kombinuje podstatu značky Rado s prvky světa přírody. Nejnovější přírůstky do sbírky True Thinline oslavují prolnutí moderny a naturalismu jako plody tvořivého partnerství s organizací Grandi Giardini Italiani, která podporuje bohaté dědictví nejznámějších italských zahrad.


 


V našich městských životech přináší živé přírodní barvy velké potěšení. Návrháři Rado proto vzali ty nejlepší prvky světa přírody a vložili je do nových modelů True Thinline. Ať už je to sytě hnědá barva země, temně modrý odstín vody nebo přirozená zeleň listů, tato trojice lahodí očím stejně jako procházka krásnou zahradou, která osvěží a inspiruje.


 


Přírodní odstíny z high-tech keramiky                                                       


Přestože jde o základní barvy, které se v přírodě běžně vyskytují, jejich výroba z high‑tech keramiky je nesmírně náročná a pouze značka Rado má potřebné znalosti k jejich výrobě. 


Jako doplněk k lesklým pouzdrům a náramkům má každý model v kolekci unikátní číselník s jedinečnou úpravou, která odráží pestrost světa přírody. Modrý model dostal perleťový číselník evokující příliv a odliv volného moře, hnědou zdobí třpytivý povrch zrcadlící paprsky světla a zelená varianta nese perleť ve struktuře listu, jež se při dopadu světla rozzáří. 


True Thinline jsou v mnoha ohledech vrcholnou řadou Rado s plnohodnotnou high‑tech keramikou a povrchem odolným proti poškrábání. Na dokonalosti jim přidává jednolité pouzdro s tenkým profilem. Každý model z kolekce Nature nějakým způsobem evokuje krásy světa přírody, když transformuje hodinky na něco opravdu výjimečného, uklidňujícího a inspirativního. Harmonie pro zápěstí milovníků přírody.


 


O Rado


Rado je světově známou značkou, vyhlášenou pro svůj inovativní design a použití revolučních materiálů pro nejodolnější hodinky na světě. Od svého založení ve švýcarském Lengnau prokazuje Rado objevitelského ducha, který je potvrzením filozofie značky „Pokud si to dokážeme představit, můžeme to i uskutečnit“ platné dodnes.


 


Rado True Thinline Quartz


Ref. 420.0006.3.091 


Strojek:      Vylepšená ETA 280.002, quartz, 13 kamenů, 2 ručky


Pouzdro:     Leštěná zelená high-tech keramika


                 Jednolité pouzdro


                 Zadní dýnko z pískovaného titanu


Ocelová korunka se zlatou PVD úpravou


                 Klenuté safírové sklíčko


                 Vodotěsnost 3 bary / 30 metrů


Číselník:     Zelený


                 Perleťový se strukturou listu


                 Indexy v barvě žlutého zlata


                 Logo Rado v barvě žlutého zlata


Ručky:       V barvě žlutého zlata


Řemínek:    3řadý ze zelené leštěné high-tech keramiky


                 Titanová spona


Rozměry:    39,0 x 43,3 x 5,0 mm (šířka, délka, výška)