Lymfom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou startuje

front.post
front.public: 21. 04. 2016
000 
Po skvěle vydařeném loňském ročníku se můžeme začít těšit na letošní Lymfom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou. První turnaj z této série charitativních akcí se tentokrát bude konat dne 21.4. na golfovém resortu Black Bridge v Praze a na zahájení nebude chybět ani samotná Klára Spilková, nejlepší česká golfistka.

 

Tato tour se začíná pomalu stávat tradicí a účastníky láká svou vždy příjemně naladěnou atmosférou, která vychází už ze samotné podstaty tour. Tou je, že si hráči přichází zahrát za dobrou věc – výtěžek z celé tour jde totiž organizaci Lymfom Help, která podporuje pacienty trpící zhoubným lymfatickým nádorem.

 

Na letošní ročník je naplánováno 5 turnajů a Klára se i přes svůj nabitý program zúčastní více než poloviny z nich. Účastníci tak mohou letos poměřit své síly ve vložené soutěži Nearest to the pin s první českou olympijskou golfistkou a popovídat si s ní třeba o její, jak sama říká „snové sezóně".

 

Samotná Klára Spilková se netají tím, že bere tuhle charitativní akci za svou srdcovou záležitost a vyzývá všechny hráče slovy: „Není nad to dělat to, co milujete, a ještě tím pomáhat ostatním.“ Turnaj v Black Bridge i celou tour můžete podpořit svou účastí ať už jako partner tour nebo jako hráč.

 

Více informací najdete na webových stránkách tour – http://www.lymfomhelpgolftour.cz. Turnaje a ty nejlepší okamžiky z nich můžete téměř online sledovat i na našem FCB profilu.