Lymfom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou zavítal do Sokolova

front.post
front.public: 14. 06. 2016
000_hvezdice
Ve čtvrtek 26. 5. se konal letos již druhý charitativní turnaj Lymfom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou. Po skvěle vydařeném zahajovacím turnaji v Golf Resortu Black Bridge se tentokrát přesunul do Sokolova.

 

 

Již v 8:30 se začali sjíždět hráči do Golf Resortu Sokolov a od 10:00 proběhl Canon start. Překvapení pro hráče připravila organizující agentura Bestalent u jamky číslo 9, kde si v rámci vložené soutěže Nearest to the pin zahráli hráči o luxusní, ručně vyráběné kožené pásky od společnosti La Praga. Jako vždy se také na této jamce vybíraly příspěvky pro organizaci Lymfom Help, která podporuje pacienty trpící zhoubným lymfatickým nádorem.

 

Společnost La Praga je dalším partnerem tour

Firma La Praga, nový partner tour,           vytvořila pro Lymfom Help Golf Tour speciální limitovanou edici opasků. La Praga se specializuje na ruční výrobu produktů z kůže. Milují vůni přírodně činěné kůže bez chemických aditiv a práci s opravdu kvalitním materiálem A proč spojení s golfovou tour? V La Praga mají jedno společné se všemi, kteří se podílejí na Lymfom Help Golf Tour – dělají věci jinak, než je zvykem. V La Praga navíc experimentují, zkoušejí, učí se a hlavně se snaží do své práce vnést inovace 21. století. Výsledkem je například již zmíněná limitovaná edice spolu s produkty prémiové kvality.

 

Příspěvky pro Lymfom Help

Na turnaji nechybělo ani stylové občerstvení ve formě osvěžujícího vína od vinařství Pfeffer, nesoucího název celé tour, vyrobeného právě a pouze k příležitosti turnajů Lymfom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou.

Po vyhlášení vítězů pronesla závěrečné slovo Lída Šimáčková za Lymfom Help, ve kterém poděkovala všem účastníkům a organizátorům, kteří se této akce zúčastnili a vyjádřili tím podporu působení organizace Lymfom Help.

 

Sledujte nás, zúčastněte se a pomozte

Příští turnaj se bude konat dne 28. 7. na nádherném hřišti Golf Resortu Karlštejn. Půjdete si taky zahrát, podpořit dobrou věc a užít si skvělou atmosféru s nejlepší českou golfistkou?

Ty nejlepší okamžiky z letošní série Lymfom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou můžete téměř online sledovat i na facebookovém profilu celé tour. Můžete tak být v obraze i přes to, že se vám nepodaří z časových důvodů účastnit se osobně. Kompletní informace pak naleznete na našich webových stránkách. Další zajímavé články a komentáře o jednotlivých turnajích a celé tour naleznete také v týdeníku ECHO, magazínu ForGolf, Golf Digest, Top Class nebo OK! magazínu.

http://www.lymfomhelpgolftour.cz.

 

Výsledky tour naleznete zde:

http://cgf.cz/TournResults.aspx?IDTournament=478142972

 

Více o Lymfom Help

Spolek LYMFOM HELP byl založen z vlastní iniciativy pacientů, kteří se rozhodli pomoci i dalším lidem trpícím stejnou nemocí. LYMFOM HELP poskytuje bezplatně lidem s maligním lymfomem především komplexní informační servis, vydává vlastní informační příručky a pořádá edukační akce v rámci celé ČR a to v úzké spolupráci s lékaři z Kooperativní lymfomové skupiny. Spolek rovněž nemocným po léčbě pomáhá s návratem  do běžného života, například i organizací akcí se zaměřením na pohybové aktivity. „Nemoc je těžká nejen pro pacienty, ale i pro jejich rodiny a známé. Díky našim aktivitám usilujeme o ulehčení celého procesu léčby a návrat do normálního života,“ uvádí Lída Šimáčková z LYMFOM HELP.

V České republice je v současnosti evidováno více než 10 000 nemocných. Svojí podpůrnou činností navazuje sdružení na práci lékařů a dalších zdravotních pracovníků.

http://www.lymfomhelp.cz/