Nechte se pohltit prostorovým zvukem

front.post
front.public: 10. 05. 2021
hs312-key-visual

Ať už sledujete na své TV film, zprávy, sportovní přenosy nebo hrajete hry, povyšte svůj zážitek na úplně novou úroveň.  Nechte se obklopit prostorovým zvukem, který k vám do obýváku přinese nový soundbar Hisense HS312.


Tato technologická společnost totiž právě rozšiřuje svoje portfolio, v němž hrají zásadní roli TV včetně laserových, o žádaný segment. Soundbar s počtem kanálů 3.1 s celkem sedmi reproduktory podporuje nejvyspělejší audio technologií Dolby Atmos a zaručeně  vás ohromí zvukovým podáním. Samostatný aktivní subwoofer se pak v obýváku postará o hluboké basy. Akustický kinozážitek s celkovým výkonem 300 W vás rozhodně postaví na nohy!


Dolby Atmos Surround Sound
Technologie Dolby Atmos se zvukovým formátem True HD i Dolby Digital představuje ten nejvyšší zvukový standard a zaručuje plnohodnotný kinozážitek.  I když budete sedět před svou TV kdekoliv ve svém obýváku, se soundbarem Hisense HS312 si budete připadat jako v kině nebo na stadionu. Bohatý, jasný a hluboký zvuk, přicházející z celého prostoru kolem, vás doslova pohltí. 


Díky šesti reproduktorům, vestavěným do útlého soundbaru v úhledném minimalistickém designu, přichází zvuk nejen zepředu a z virtualizovaných zadních a bočních reproduktorů, ale dokonce i shora. S dokonale prostorovým akustickým vjemem se ocitnete přímo uprostřed filmové nebo sportovní akce a ta vás naprosto vtáhne. 


O hlubší zvukový profil a silné basy se pak postará samostatný bezdrátový subwoofer s dalším reproduktorem, velkým tělem a membránou, která dá do pohybu dostatečně velkou masu vzduchu a zvuku dodá potřebnou hloubku. 


Dohromady tak získáte úctyhodný výkon 300 W (soundbar 180W, subwoofer 120 W). Výkon, který vás rozhodně zvedne z křesla, když se díváte na přenos z koncertu nebo se nečekaně rozvine filmové drama. Sestavu ale skvěle využijete i při poslechu hudby nebo zpráv, a to i v tichém režimu. 


Těchto pět módů (sport, film, hudba, zpravodajství, noční režim) si totiž můžete navolit, aby byla modulace zvuku naprosto ideální. Tedy abyste podle situace více zapojili basy, posílili okolní zvuky a dialogy nebo potlačili špičky hlasitosti při sledování TV v noci.


Díky vestavěnému Bluetooth můžete audio sestavu využít i pro pohlcující zvuk při přímém přehrávání obsahu z tabletu, mobilu či počítače. 


O dokonalé propojení se postará dvojice vestavěných HDMI vstupů a širokopásmový HDMI výstup s podporou přenosu obrazu v 4K rozlišení. K televizoru ale můžete připojit soundbar jednoduše i bezdrátově pomocí Bluetooth. Soundbar můžete postavit na TV stolek před televizor, vložit na poličku nábytkové sestavy pro domácí multimédia nebo upevnit na zeď pod nainstalovanou TV. Subwoofer pak umístíte podle vlastních preferencí až 10 m od TV – takový je dosah integrovaného Bluetooth.


Produktový tip:
Nový soundbar Hisense HS312 se sedmi reproduktory podporuje nejvyspělejší audio technologií Dolby Atmos a zaručeně  vás ohromí zvukovým podáním a prostorovým audiozážitkem, jaký znáte z kina. Zvuk přichází zvuk nejen zepředu a z virtualizovaných zadních a bočních reproduktorů, ale dokonce i shora, takže se ocitnete přímo uprostřed filmové nebo sportovní akce a ta vás naprosto pohltí. O hlubší zvukový profil a silné basy se postará bezdrátový 8palcový subwoofer s membránou, která dá do pohybu dostatečně velkou masu vzduchu a zvuku dodá potřebnou hloubku. Dohromady tak získáte úctyhodný výkon 300 W. Výkon, který vás rozhodně zvedne z křesla, když se díváte na přenos z koncertu nebo se nečekaně rozvine filmové drama. Sestavu ale skvěle využijete i při poslechu hudby nebo zpráv, a to i v tichém režimu. Prodejní cena byla předběžně stanovena na 7 990 Kč (309 EUR). Začne se prodávat od května 2021.


Hisense je oficiálním sponzorem největšího fotbalového svátku – EURO 2020. Je také oficiálním partnerem prestižního prvoligového fotbalového klubu Paris Saint-Germain a nově i oficiálním partnerem mistrovství světa ve fotbale, které se uskuteční v Kataru v roce 2022.