Netradiční herní kokpity křesla a stoly Cooler Master

front.post
front.public: 30. 01. 2023
Cooler-Master-OrbX

Společnost Cooler Master lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií odstartovala rok 2023 na veletrhu CES změnou směřování značky k oznámením a uvedením několika zajímavých produktů. Nejinak je to v případě speciálních herních zařízení jakými jsou herní kokpity křesla nebo stoly.Moderní a nadčasové technologie v herních „kokpitech“Nové produkty umožní ponořit se do her či sledování filmů jako nikdy předtím.Orb X je netradiční herní kapsle. Víceúčelová stanice představuje dokonalý pracovní i herní prostor pro maximální zážitek pohlcení i klid pohodlí a luxus.


Orb X svým polouzavřeným tvarem povyšuje vizuální i zvukové vnímání na novou úroveň. Je tvořena motorově poháněnou kopulí držákem až na tři monitory vestavenými reproduktory a pohodlným ergonomickým křeslem.


Synk X výrobcem označováno jako multiplatformní křeslo by se dalo díky svým funkcím a vzhledu označit také jako trůn pro hráče. Vytváří novou dimenzi vnímání herního světa tím že zvýrazňuje zážitek při hraní převedením zvuku ze hry na vibrace a zpětnou vazbu v reálném čase přenáší do křesla. Široká kompatibilita napříč platformami umožňuje snadné nastavení zatímco ergonomický design s variabilními možnostmi nastavení a vestavěná baterie nabízí jak flexibilitu a mobilitu tak pohlcující zážitky při hraní jakékoli hry kdykoli a kdekoli.


Velmi podobným křeslem s haptickou zpětnou vazbou je model Motion 1 který byl vyvinut ve spolupráci s renomovanou společností D-BOX.


Závodní kokpit Dyn X je určen příležitostným hráčům ale také opravdovým automobilovým závodním nadšencům kteří to s hraním simulátorů myslí vážně. Konstrukce byla inspirována profesionálními závodními speciály a poskytuje přesnou zpětnou vazbu a funkčnost testovanou profesionálními jezdci takže se ve vysoké rychlosti nebo při vyjetí mimo trať bude jezdec cítit jako ve skutečnosti. Díky pevné konstrukci důrazu na kompatibilitu a flexibilnímu nastavení osloví všechny běžné i závodní jezdce.


Moderní a pohodlné sezení


Hybrid 1 kombinuje výhody kancelářských židlí zaměřených primárně na pohodlí se závodními sedadly s pevnou podporou a vzniká symbiotické řešení které umožňuje ergonomické přizpůsobení preferencím uživatele. Na tento model navazuje Hybrid M který přidává navíc masážní funkci nastavitelnou na libovolnou část zad.


Další křesla Caliber X2 a Caliber R3 navazují na své předchůdce a nabízí přepracovaný design s vylepšenou ergonomií a celkovým komfortem.


Kvalitní stoly


Označení GD160 ARGB vlastní herní a pracovní stůl pro ty kteří vyžadují maximální pohodlí a funkčnost. Integrovaný duální motor a ovládací panel umožňují intuitivní a hladké nastavení výšky pracovní desky stolu od 65 cm do 130 cm včetně možnosti přednastavit si několik poloh. Poskytuje poutavé ARGB podsvícení nastavitelné přes ovládací panel nebo aplikaci MasterPlus+.


Odlehčený model právě o ARGB podsvícení je střídmějším kolegou. GD160 unese také 100 kg hmotnosti nicméně umožňuje manuální nastavení ve třech úrovních výšky 71 75 a 79 cm. Oproti hliníkovému povrchu je plocha stolu GD160 osazena celoplošnou podložkou pod myš. K dispozici je také užší 120 cm verze stolu GD120 ARGB.


Všechny tři modely pak nabízí prostor pro přehledné uspořádání a vedení kabelů.Pro více informací navštivte http://www.CoolerMaster.com