Nová generace televizorů Philips Performance Series

front.post
front.public: 06. 08. 2021
8506-8536-B8505-W6205-IS-LFT-SURROUND-SOUND-RGB

Philips TV & Sound navazuje na každoroční úspěch řady Performance Series a představuje nové modely pro rok 2021. Nedávný průzkum* potvrzuje, že sledování televize je stále jednou z nejoblíbenějších aktivit, které se věnujeme průměrně 207 minut (3,5 hodiny) denně, a jedna domácnost vlastní průměrně dva televizory.


Stejně tak z průzkumu vychází, že pro většinu lidí je při výběru televize nejdůležitější kvalita za dobrou cenu. Celých 82,8 % respondentů si spojuje dobře vypadající televizi s dobrou kvalitou, cena je však při rozhodování klíčová. Díky řadě Philips Performance si nemusíte dlouze lámat hlavu, kterou televizi zvolit: atraktivní televizory s perfektní kvalitou v ní naleznete za cenu, která vás příjemně překvapí.


Televize Philips 8506 z řady Performance Series zaujme na první pohled minimalistickým designem, který se hodí do každého prostoru. Super tenký televizor má světle stříbrný nebo antracitový úzký rámeček z kartáčovaného hliníku. Jeho tenký středový otočný stojan působí elegantně a umožní vám televizor natočit přesně dle vašich potřeb (otočná varianta je dostupná pouze u modelů velikosti 43", 50" a 58"). 


Ideální filmový zážitek pak zajišťuje obrazový procesor P5, podpora formátů Dolby Vision a Dolby Atmos a 3stranný Ambilight. Tato důmyslná LED světla promítají světlo z obrazovky na okolní zdi a film tak získává zcela nový rozměr. Děj téměř vystoupí z obrazovky a celou místnost ovládne atmosféra aktuální scény. Model 8506 vás vtáhne do dění také vysokou kvalitou obrazu. I doma v křesle se budete cítit jako v kině díky formátům vysokého dynamického rozsahu, tedy HDR10, HDR10+, Dolby Vision a HLG (Hybrid Log Gamma), které vám zaručí sledování filmů v nejvyšší kvalitě. Také velmi výkonný procesor Philips P5 vám vylepší obraz z jakéhokoli zdroje, čímž vaše oblíbené pořady získají ještě větší hloubku s živými barvami a přirozenějšími odstíny pleti. Stereo systém Dolby Atmos o výkonu 20 W zase dodává televizi jasný, detailní a hluboký prostorový zvuk.


Samozřejmostí je operační systém Android TV, a tudíž i služby Google Assistant a Alexa, videotéka Netflix či Amazon Prime, abyste mohli využít různé způsoby moderní zábavy. Televizory Philips nezapomínají ani na milovníky konzolových her. Modely Performance Series disponují režimem Automatic Low Latency Mode (ALLM), který při připojení herní konzole zvolí nejkratší reakční dobu, letos k němu přibyla funkce Variable Refresh Rate (VRR – variabilní obnovovací frekvence), kdy přijímač opět optimalizuje tvorbu obrazu na displeji pro maximální rychlost a kvalitu hry. Pro připojení periferních přístrojů mají televizory Philips Performance rychlé rozhraní HDMI 2.1, kterému nechybí ani funkce eARC (Enhanced Audio Return Channel), tedy výkonnější verze zpětného audiokanálu využívaného především pro připojení soundbarů.


Ať už se chcete u obrazovky usadit v pohodlí obývacího pokoje, který je nejoblíbenější místností, co se umístění televize týče (82,2 % respondentů ve všech zemích). Nebo potřebujete menší televizi třeba do ložnice? Philips 8506 najdete přesně v takových rozměrech, které vám a vašemu interiéru budou vyhovovat. Vybrat si můžete z mnoha velikostí úhlopříčky: 43”, 50”, 58” 65”, 70” i úctyhodných 75”.