Nové televizory Philips vám přinesou směsici nejpestřejších barev

front.post
front.public: 01. 09. 2022
OLED937-65-77-INSITU-2-RGB

S koncem léta a začínajícím podzimem nastává ideální čas pro večerní odpočinek na pohovce s oblíbeným seriálem. Právě v tomto období vycházejí také nové epizody populárních televizních pořadů a řada z nás zvažuje výměnu staré zaprášené televize za novou minimalistickou plochou obrazovku.


Philips TV představuje tři nové prémiové televizory, které díky vylepšené funkci Ambilight doslova hýří barvami a vybere si z nich opravdu každý. Nové Philips OLED+937, OLED+907 a PML9507 nabízejí křišťálově čistý obraz, špičkovou kvalitu zvuku, vysoký výkon, který ocení zejména milovníci her, i množství chytrých funkcí. Všechny tři jsou zasazeny do elegantního tenkého rámu, který vyjadřuje filozofii evropského designu Philips TV. Televizory jsou k dispozici v různých velikostech obrazovky – od 48'' až po 77''. 


OLED+937 dává slovu „prémiový“ nový rozměr
Váš zážitek ze sledování oblíbeného filmu či seriálu nemůže být lepší než právě s tímto prémiovým televizorem z řady Ambilight, který získal ocenění za kvalitu zvuku i obrazu. Nový 65'' OLED+937 nabízí širší škálu barev i mimo obrazovku. Tento model je vybaven čtyřstranným osvětlením Philips Ambilight Next Generation – technologií, která umožňuje promítat barvy z obrazovky přímo na stěnu a vytvářet tak dechberoucí barevný efekt. 


Pro intenzivnější zážitek ze sledování je ideální vybrat takové filmy a pořady, které nabízejí širokou škálu barev, či dokumenty o přírodě. Atmosféru umocní pohlcující zvukové efekty díky integrovanému zvukovému panelu od Bowers & Wilkins potaženému látkou Kvadrat Audiomix.


Kromě prémiových funkcí, včetně těch pro hráče konzolových her, nabízí OLED+937 i vytříbený evropský design. Papírově tenký rám spolu s minimalistickými kovovými okraji skvěle zapadne do všech moderních domácností. Dálkový ovladač je vyroben s vysoce kvalitním stříbrným povrchem a udržitelnou kůží Muirhead. Podsvícení tlačítek aktivujete zvednutím ovladače. 


Televizor může doslova posloužit i jako barevné umělecké dílo v místnosti. Nová funkce výplně obrazovky Aurora nabízí galerii předem nahraných obrázků a videí. Jejich zobrazení společně s funkcí Ambilight vytvoří ve vašem obývacím pokoji atraktivní uměleckou show na pozadí. 


OLED+907 nabízí minimalistickou siluetu 
Nový OLED+907 navazuje na velmi oblíbený formát původního modelu OLED+903. Výrazným zlepšením je integrace zvukového panelu Bowers & Wilkins, který poskytuje extra širokou zvukovou scénu s křišťálově čistými dialogy, do celkové siluety televizoru. Výjimečnou kvalitu obrazu pak zajišťuje majestátní obrazovka vybavená nejmodernějšími technologiemi. 


Model OLED+907 nabízí pohlcující třístranný Ambilight Next Generation a také novou funkci Aurora, díky které se váš televizor může proměnit v barevné umělecké dílo – stejně jako u OLED+937. Tento televizor může potěšit i příležitostné hráče – obsahuje totiž lištu pro nastavení her i specifické režimy pro zintenzivnění herního zážitku.


Luxusní evropský design, který skutečně upoutá pozornost, vyniká minimalistickým otočným stojanem v matném chromu. Diskrétní soundbar umístěný po celé šířce spodní části televizoru je zakončen prémiovou látkou Kvadrat Audiomix vysoké kvality. Minimalistický kovový rám zaručuje souvislý přechod mezi dějem na obrazovce i za ní. Zážitek z funkce Ambilight bude bezchybný.  


 


PML9507 garantuje prémiovou kvalitu za dobrou cenu
Zážitek jako z kina můžete přenést i do pohodlí svého obývacího pokoje díky novému televizoru PML9507 a čtyřstrannému Ambilight Next Generation. Po skončení sledování oblíbeného pořadu můžete zapnout galerii Aurora a přenést se tak do světa barevného umění. Model PML9507 nabízí špičkovou kvalitu obrazu i zvuku a ocení ho i milovníci konzolových her. Televizor nabízí širokou škálu herních možností a nový herní panel na obrazovce umožní rychlý přístup k nastavení obrazu a zvuku během hraní. Pro ještě lepší zvukový zážitek je možné televizor připojit k bezdrátovým reproduktorům, jako je například Philips Fidelio FS1.


Evropský design s elegantním kovovým rámečkem s tmavou povrchovou úpravou dává televizoru high-endový pocit pro oko i na dotek. Tmavé antracitové nožičky stojanu podtrhují jeho vzhled.


Součástí balení PML9507 je sofistikovaný a elegantní stříbrný dálkový ovladač s luxusní koženou povrchovou úpravou od značky Muirhead. Podsvícení tlačítek aktivujete zvednutím ovladače.