Panasonic Deep Bass

front.post
front.public: 29. 03. 2021
Prago-Union-Olympionik-foto-by-Nedori-13-

Nasaďte sluchátka Deep Bass a nechte se unést hudbou jako legendární rapper Kato


Legendární pražská hudební formace Prago Union potěšila fanoušky novým videoklipem ke skladbě Olympionik, která je z posledního alba Perpetuum Promile. A jak už jsme u této stálice české scény zvyklí, o pořádnou dávku originálních rýmů zasazených v osobitém zvuku nebyla nouze.


Rapový básník Kato, kterého možná znáte i pod pseudonymem Deph, se v klipu ukázal jako všestranný sportovec. V rámci jednoho natáčecího dne stihl prezentovat různé sportovní disciplíny: od boxu, biatlonu nebo šermu až po překážkový běh. V průběhu tříminutového klipu zvládá rapper Kato šermovat lyžemi, bicykly, přilbami či kordy. Samotné sporty se postupně ukáží jako můstky k rafinovaným dvojsmyslům v textu písně.


A tak i když byla skutečná olympiáda v japonském Tokiu odložena, pozorný posluchač  má možnost se se sám ocitnout v kůži olympionika. Jak skladba Prago Union dokazuje, život každého z nás je totiž vlastně tak trochu víceboj.V hlavní roli: sluchátka Panasonic


Významnou roli hrají v klipu i bezdrátová sluchátka Deep Bass od značky Panasonic, která se stala oficiálním partnerem klipu. A stejně jako Katovi sedla sluchátka, sedla si i celá spolupráce se značkou. Panasonic je totiž oficiálním partnerem Olympijských her, které se budou konat v Tokiu. Schválně, jestli uhodnete, odkud Panasonic pochází? Jasně, je to Japonsko!


Teď už nezbývá než popřát příjemnou podívanou a samozřejmě poslech. Ten si můžete maximálně užít třeba právě se sluchátky Deep Bass od značky Panasonic. Pohltí vás kvalitní zpracování a nálož technologií pro fantastický hudební zážitek. Sluchátka jsou vybavena aktivním potlačením hluku a basový reaktor si díky membráně z nanovláken nezadá s poslechem živé hudby.


Kato šel rovnou do nejpokročilejšího modelu RB-M700B, ale na výběr máte i dvě další varianty RB-M500B a RB-M300B. Nechte se doslova unést z každodenního překážkového běhu a objevte novou dimenzi zvuku!