Přichází nová prémiová true wireleless sluchátka Philips Fidelio

front.post
front.public: 01. 09. 2021
T1-FIDELIO-CENTRIC-3x2-RGB-CROP

Philips Sound přichází s novými prémiovými sluchátky Philips Fidelio T1, s nimiž zažijete novou úroveň kvality, designu a pohodlí. Tato atraktivní True Wireless sluchátka zaručují díky potlačení okolního hluku vynikající a detailní zvuk, ať už jste v jakkoli rušném prostředí.


Tak jako vše z prémiové řady Philips Fidelio, i nová sluchátka nabízejí perfektní zvuk, přirozeně znějící střední polohy, hluboké a přesné basy a celkově dokonalý zážitek z poslechu bohatého na detaily.


Nejvyšší kvalitě zvuku napomáhá i promyšlený design. Vybrat si můžete mezi černým a stříbrným provedením s ušními kryty sluchátek s černou nebo bronzovou vložkou z udržitelné kůže značky Muirhead.


Philips Fidelio T1 jsou bezdrátová sluchátka, která vám hudbu přehrají ve vysokém rozlišení. Navíc mají celkem šest mikrofonů. Dva z nich se v každém sluchátku starají o maximální potlačení okolního hluku a třetí mikrofon je speciálně určený pro telefonní hovory.


Kvalitní potlačení ruchů z okolí je ještě vylepšeno pasivní izolací, kterou zajištuje šest velikostí silikonových nástavců do uší a tři velikosti ušních krytů. Pohodlně tak padnou opravdu každému a díky použitým materiálům pocítíte maximální komfort i při dlouhodobém nošení.


Samozřejmostí je snadné vyhledání a spárování se zařízeními Android. Sluchátka se navíc snadno ovládají klepnutím prstem – pro přehrávání, přeskakování a pozastavování skladeb. Funkce Push-to-Talk také umožňuje hlasovou handsfree asistenci pomocí Google Assistant.


Poslouchat hudbu můžete s touto novinkou dlouho a bez starostí o baterii. Výdrž baterie totiž umožňuje 9 hodin nepřetržitého přehrávání s aktivovanou funkcí ANC a dalších 25 hodin přehrávání prostřednictvím nabíjecího pouzdra. Bez zapnutého ANC jde dokonce o 12 hodin plus 32 hodin díky pouzdru. Plné nabití sluchátek trvá dvě hodiny, ale už 15 minut nabíjení přinese další hodinu přehrávání navíc.


Pohodlné používání je vylepšeno i infračerveným snímačem, který detekuje, kdy jsou sluchátka v uchu, a při vyjmutí jednoho sluchátka pozastaví přehrávání hudby. S přepínačem režimů si můžete nastavit použití kteréhokoli z nich samostatně v monofonním režimu.


Vezměte si svá sluchátka Philips Fidelio T1 kamkoli bez ohledu na počasí, jsou totiž odolná vůči stříkající vodě a pro perfektní poslech hudby venku jsou naprosto ideální.