Ročníkové limitky Baron Hildprandt

front.post
front.public: 19. 01. 2023
vis

Baron Hildprandt patří mezi tradiční výrobce populárních ovocných pálenek a ovocných specialit. Nyní máte možnost pořídit si jeho výběrové limitované edice ročníkových destilátů, a to Baron Hildprandt Třešňovici a Baron Hildprandt Višňovici ročník 2004 a Baron Hildprandt Slivovici ročník 2005. Nepromarněte šanci ulovit si svoji oblíbenou příchuť! 


Stejně jako jiné destiláty ze Zámecké palírny v Blatné jsou i tyto speciální ročníkové edice dílem mistra destilatéra Václava Šitnera. Limitky jsou dostupné pouze v omezeném množství 400 ks, a po jejich vyprodání je tak již nebude možné sehnat. Tyto edice stařených pálenek Baron Hildprandt jsou zcela výjimečné svou jedinečně jemnou chutí. Mimoto jsou exkluzivní také díky unikátním designovým lahvím. Pořiďte si specialitku ve své oblíbené příchuti a nechte se unést na vlnách ovoce.


Baron Hildprandt Třešňovice 2004 a Baron Hildprandt Višňovice 2004 jsou čiré ovocné destiláty. K dokonalosti zrály přes patnáct let v tanku a tak si je můžete vychutnat perfektně čisté. Základem je kvalitní ovoce z jihočeských sadů, jež těmto pálenkám zajišťuje prémiovou ovocnou chuť. Plnost, které bylo dosaženo díky kombinaci ovoce a staření, podtrhuje 50% síla alkoholu. Nejlépe si tyto tekuté poklady vychutnáte při pokojové teplotě, jež umožní jejich unikátní chuti i vůni plně se rozvinout.


O rok mladší je edice Baron Hildprandt Slivovice 2005. Ta zrála v dubových sudech, což jí propůjčuje typickou chuť i vůni. Můžete si vychutnat sladké jihočeské švestky v tekuté podobě, a připomenout si tak slunečné babí léto. Tato pálenka představuje ověřenou klasiku, která nadchne každého milovníka kombinace ovoce a alkoholu. Jemné švestky spolu se sílou alkoholu 50 % vám zaručí lahodnou explozi ovoce na jazyku.