Sencor přijíždí na trh s elektrickou koloběžkou

front.post
front.public: 21. 04. 2021
sencor

Sezóna jednostopých přepravních prostředků je tady. Na cesty do školy, do práce nebo jen do přírody se lze pohodlně dopravit i s novou elektrickou koloběžkou Sencor SCOOTER TWO 2021.


Ta ujede 45 kmmaximální rychlostí 25 km/h. Ve spolupráci s aplikací SENCOR SCOOTER je možné ji uzamknout, ale také sledovat její průměrnou rychlost, ujeté vzdálenosti, aktuální dojezd nebo stav baterie. SCOOTER TWO 2021 je dostupný za 10.999 Kč. 


Koloběžka Sencor SCOOTER TWO 2021 je vybavena dvěma jízdními režimy. V režimu SPORT je pomocí výkonného 400W motoru možné dosáhnout jízdní rychlosti až 25 km/h, režim STANDARD umožňuje maximální rychlost 20 km/h ale s delším dojezdem. Ten dosahuje při váze do 55 kg vzdálenosti 45 km. Těžší řidiči (do 90 kg) na koloběžce na jedno plné nabití urazí až 37 km. Maximální úhel stoupání je až 15° a maximální možné zatížení koloběžky 120 kg.Rychlost koloběžky se ovládá pravým palcem ruky a o udržování dosažené rychlosti se stará automatický tempomat. Není tedy potřeba mít neustále „palec na plynu“. Pohodlnou jízdu po upraveném povrchu zprostředkovávají 10palcové přední a zadní perforované pneumatiky a o brždění se stará duální systém, který kombinuje elektrické brždění pomocí motoru a mechanické brždění kotoučovými brzdami. Při stisknutí brzdové páky začne automaticky blikat červené výstražné světlo na zadním nárazníku.
Koloběžku lze během pár vteřin složit do kompaktního tvaru a uskladnit případně přenést přes větší překážky. Praktický je i zabudovaný stojánek na boku stupátka, který lze nohou jednoduše vyklopit a koloběžku o něj v poloze ve stoje opřít. 


Ovládání a nabíjení
Na přehledném a dobře čitelném displeji uvidíte informace o rychlosti, zvoleném režimu jízdy, stavu baterie a indikátor LED světel, která umožňují bezpečný provoz i za zhoršené viditelnosti. Přední LED světlo osvětluje prostor před koloběžkou, zadníčervené světlo upozorní ostatní účastníky provozu.


Výkon silného 400W motoru má na starosti Li-ion baterie s kapacitou 15 Ah a 50 články. Opětovné plné nabití trvá 9 hodin a nabíječka sama je chráněna proti zkratu, přebití, přepětí a přehřátí. 


Chytrá koloběžka
Sencor SCOOTER TWO 2021 je možné přes Bluetooth (verze 4.1) propojit s důmyslnou správcovskou aplikací SENCOR SCOOTER. Její pomocí lze koloběžku zamknout proti odcizení, sledovat celkovou či aktuální ujetou vzdálenost, stav baterie, odhadovaný dojezd a další užitečné informace. Nechybí ani zobrazení aktuální rychlosti. Aplikace je dostupná na Google Play i v Apple App Store. 


Volitelné příslušenství
Mobilního telefon posadíte na řídítka pořízením držáku PHONE HOLDER SENCOR. Batoh můžete zavěsit k řídítkové tyči po zakoupení DRŽÁKU BATOHU, nebo zvolit kompaktnější řešení, BRAŠNU NA ŘÍDÍTKA.