Silná karibská novinka El Clásico

front.post
front.public: 01. 11. 2021
classico

Značka El Clásico se rozrůstá o dalšího člena své rodiny. Novinka El Clásico Spiced Overproof 61 % je opravdovou špičkou a dovolí vám vychutnat si chuť exotického rumového blendu téměř v jeho plné síle. Nalijte si sklenku a nechte se unést na vlnách Karibiku.


Dobrých novinek není nikdy dost a tato jistě potěší každého milovníka třtinových produktů nebo jakéhokoli jiného kvalitního pití. El Clásico přivítalo nového člena rodiny, kterým je Spiced Overproof.


Pokud jste vždy toužili po delikátním zážitku, El Clásico Spiced Overproof vám jej zprostředkuje na několika úrovních. Potěší vaši chuť i čich, a pokud se zasníte, vaše mysl se přenese na karibskou slunnou pláž se šuměním oceánu v pozadí.


Spiced Overproof se představuje v neobvyklé síle 61 % alkoholu. V jemném kořeněném rumovém blendu ucítíte vanilku a sušené ovoce, stačí jen zavřít oči a nechat se unést. Nejlépe si tento skvost užijete samotný ve sklence při pokojové teplotě, kdy se může zcela rozvinout tento silný, výrazný, a přitom lehce nasládlý rumový blend. Zrání v sudech po bourbonu je u El Clásico již tradicí a ani tento rum není výjimkou.


Rum El Clásico Spiced Overproof můžete pořídit na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits http://www.1er.cz za 779 Kč.