SWATCH VYRÁŽÍ S BIG BOLD PLANETS NA OBĚŽNOU DRÁHU

front.post
front.public: 10. 12. 2021
SWATCH-BigBold-Planets

 


Propojení značky Swatch se vším galaktickým pokračuje i nadále. V návaznosti na nedávno představenou vesmírnou kolekci je nyní na čase uniknout binárnímu černobílému světu a vstoupit do jasného a barevného světa nové kolekce BIG BOLD PLANETS.


Čas bude takový, jaký si ho uděláte. Přemýšlejte nad životem v pestrých barvách a stejně tak ho i prožívejte. Každý den je dobrodružstvím, při kterém můžete objevovat něco nového a vnímat lidi různými způsoby. Vesmír je dlouhodobou inspirací pro celou pop kulturu a značka Swatch z vesmíru čerpá podněty pro svou sérii barevných hodinek BIG BOLD PLANETS, která přichází s jedinečnou funkcí – jednoduše vyměnitelnými pásky.


Jak je zvykem u kolekce BIG BOLD, výrazné barvy hrají perfektní kontrast proti matně černé barvě na páscích a 47 mm širokému pouzdru hodinek. Průhledný číselník v jasných barvách dává krásně vyniknout pohledu do nitra hodinek. Součástí balení každého modelu BIG BOLD PLANETS je sladěný druhý pásek a sada nástrojů pro jejich snadnou výměnu. Díky tomu můžete během pár vteřin získat zcela nový vzhled hodinek. Na každém pásku a dárkovém balení hodinek najdete tajuplné šifry, jejichž interpretaci a skutečný význam nechává Swatch na fantazii nového majitele.


Nejnovější přírůstky v kolekci BIG BOLD jsou k dispozici v obchodech a na webu od listopadu 2021.