TACTICAL, ODOLNÝ TAK, ŽE NEODOLÁTE

front.post
front.public: 14. 12. 2020
000

TACTICAL, inovativní značka s rokem „narození“ 2019, uvádí na trh kvalitní příslušenství nejen pro mobilní zařízení Apple. Ochranná skla, funkční odolné obaly na telefony, tablety či sluchátka v tradičních i módních barevných odstínech nabízí zákazníkům především prostřednictvím nejznámějších e-shopů: alza.cz, czc.cz a mall.cz. Sortiment značky doplňují silikonové, látkové i magnetické řemínky na chytré hodinky, nabíjecí a datové kabely nebo paměťové karty. 


Produkty s důrazem na kvalitní provedení i moderní design zvyšují odolnost mobilních zařízení, která používáme denně nejen v práci, ale i v době volnočasových aktivit. Při jejich nákupu docílíte šetrnějšího zacházení s vašimi elektronickými miláčky, ale i s životním prostředím. Všechny své produkty TACTICAL totiž dodává v balení z recyklovaného papíru.


TACTICAL PRO TELEFONY
Velvet Smoothie je prémiový kryt na záda smartphonu od značky TACTICAL. Pouzdro je vyrobeno ze silikonového materiálu velmi příjemného na dotek, označovaného jako Liquid Silicon. Kryt chrání rohy telefonu a poskytuje mu maximální ochranu i v případě pádu. Vnitřní výstelka je z jemného mikrovlákna a zabraňuje poškrábání telefonu při vniknutí prachu a jiných nečistot. Lehce vyvýšené okraje okolo displeje navíc zamezují jeho poškrábání, pokud telefon pokládáte displejem dolů.


Samozřejmostí je u krytu TACTICAL Velvet Smoothie plná dostupnost ovládacích prvků telefonu i konektorů. Pouzdro je také plně kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami. Dostupné je v široké škále barev a je skvělým módním doplňkem, ať už je chcete sladit s outfitem, nebo jen preferujete konkrétní barvu.


 


TACTICAL PRO SLUCHÁTKA
Pouzdro TACTICAL Velvet Smoothie představuje ideální řešení i pro sluchátka Apple AirPods Pro. Spolehlivě je ochrání před poškrábáním, prachem, nárazy a dalšími okolními vlivy. Pouzdro vyniká minimalistickým designem i extrémně nízkou hmotností. Je vyrobené z kvalitního, na dotek příjemného silikonu a nabízí snadný přístup k nabíjecímu konektoru. Součástí pouzdra je i kvalitní karabina, za kterou je můžete uchytit kamkoliv.


TACTICAL PRO TABLETY
TACTICAL Book Tri Fold Pouzdro pro iPad Air (2020) 12.9 Black je ochranné pouzdro vyrobené z plastového krytu na míru, do kterého se usadí tablet, a z flipu v imitaci kůže. Praktický flip lze snadno složit a použít jako stojánek. Ten je uvnitř pokryt jemným semišem, aby co nejlépe chránil displej tabletu.


V zadní části je výřez po fotoaparát, stejně tak jsou pohodlně přístupné všechny ovládací prvky tabletu. Pouzdro můžete využít při práci ve spojení s klávesnicí, jako stojánek pro sledování filmů, nebo třeba ke čtení receptu při vaření, je to jen na Vás.


TACTICAL PRO HODINKY
Barevně doplnit nebo naopak zcela odlišit od dalšího vybavení můžete se značkou TACTICAL také chytré hodinky. Kromě kvalitního kovového řemínku pro Apple Watch nabízí značka i klasické silikonové řemínky, např. pro Garmin Fénix.