Televizní přelom roku jako v kině s Philips OLED+ 936

front.post
front.public: 08. 12. 2021
OLED936-LS-WOMAN-WATCHING-CONCERT-RGB-01

Zimní večery si přímo říkají o relaxaci u televize. A co teprve během svátků a na začátku roku, kdy je televizní nabídka pestřejší než kdy jindy! Pokud se usadíte před televizor Philips OLED+ 936, vychutnáte si divácký zážitek s tou vůbec nejlepší možnou kvalitou zvuku z reproduktorů Bowers & Wilkins a obrazem s pohlcující čtyřstrannou funkcí Ambilight. Každá scéna vás upoutá přesnými barvami, skvělou ostrostí, přirozenými odstíny a v pohodlí domova se tak budete cítit jako v kinosále.


Emily in Paris 2


Přeneste se do dechberoucí Paříže a načerpejte její atmosféru. Očekávaná druhá řada úspěšného seriálu konečně vstupuje na televizní obrazovky a vy tak můžete sledovat nové příběhy Američanky Emily, která odletěla za prací snů do města módy nad Seinou. Díky dokonalému obrazu televize OLED+ 936 se přenesete do francouzských uliček, a to s přesnějšími barvami, lepší ostrostí a skutečně přirozenými odstíny.


A jak to bylo dál


Inspirativní módní kreace si v těch nejvěrnějších barvách a vysoké obrazové kvalitě užijete také s novým 10dílným seriálem. V něm se na scénu vrací trojice kamarádek ze Sexu ve městě – Carrie, Charlotta a Miranda, milovnice života a módy v neustále pulzujícím New Yorku. Energie velkoměsta prostoupí až k vám domů skrz nejnovější obrazovku OLED s inteligentním procesorem páté generace.


Marie Terezie


Pokud preferujete seriály z historie, nesmí vám utéct výpravná série z koprodukce Česka, Rakouska, Slovenska a Maďarska o habsburské panovnici, která vyvrcholí na Nový rok premiérovým pátým dílem a stejně jako předešlé epizody bude i tato vizuálně velkolepá. Ocitněte se v polovině 18. století a nechte Ambilight proměnit váš obyvák v okázalé komnaty vídeňského paláce. Kvalitní filmařské zpracování si díky vysoké úrovni obrazu a zvuku OLED+ 936 vychutnáte opravdu naplno, a to včetně výkonů evropských hereckých hvězd, mezi nimiž nebude chybět Vojtěch Kotek, Tatiana Pauhofová nebo Stanislav Majer. 


Zaklínač 2


Pokračování se dočkají také fanoušci akčního fantasy seriálu, v němž lovec nestvůr Geralt nasazuje život a hledá své místo mezi lidmi, kteří jsou, bohužel, často horší než bestie. Ocitněte se uprostřed světa elfů, zaklínačů a příšer s čtyřstrannou funkcí Ambilight, která fantasy příběh přenese až na stěny místnosti. Televizor OLED+ 936 navíc sám aktivuje nahoru směřující měniče, aby vám umožnil plně si užít prostorový zvukový zážitek s pokročilou audio technologií Dolby Atmos.


Není čas zemřít


Na DVD míří letošní filmový hit, který musí vidět všichni fanoušci britského agenta s povolením zabíjet. James Bond v podání Daniela Craiga se dostane na stopu nevyzpytatelnému zločinci, který disponuje novou, extrémně ničivou technologií. Speciální efekty, akční scény i promyšlené detaily můžete sledovat ve stejné kvalitě jako v kině. Televize OLED+ 936 totiž zajistí plný prostorový zvuk bez nežádoucích rezonancí, a to zásluhou zcela přepracovaných a vylepšených skříní reproduktorů Bowers & Wilkins. Světelný senzor Ambient Intelligence navíc zajistí dokonalý kontrast za každého osvětlení a HDR10+ Adaptive automaticky optimalizuje úroveň jasu, aby se zvýšila úroveň detailů na základě jednotlivých scén.