Trendy britský pub v srdci Karlína

front.post
front.public: 27. 11. 2022
bar

Pražský Karlín je domovem mnoha zajímavých podniků. Přijďte vyzkoušet jeden zcela výjimečný, jímž je Arthur’s Pub v Křižíkově ulici. Vychutnáte si tu nejen Guiness či nejlepší whisky ale také jedinečné signature koktejly. A jelikož se jedná o britský pub, můžete se těšit i na nefalšované britské delikatesy. 


Karlín patří mezi pražské lokality, které rozhodně stojí za návštěvu. Až se sem vypravíte, určitě navštivte podnik Arthur’s Pub, který vás pohostí svojí příjemnou atmosférou, úžasnou nabídkou a skvělou obsluhou. Nezáleží na tom, zda se stavíte jen „na jedno“, nebo si dopřejete labužnický zážitek v podobě luxusní večeře – v tomhle britském pubu si přijde na své každý.


Jelikož je Arthur’s Pub podnik v britském stylu, nemůže samozřejmě chybět tradiční irské pivo Guinness. Milovníci klasiky však nezůstanou ochuzeni ani o skvělá česká piva nebo nabídku světových vín. Delikátní zážitek si můžete dopřát, rozhodnete-li se dát si i něco dobrého k jídlu. Pokud totiž chcete povečeřet ve stylu fine diningu, jste na správném místě. Můžete se těšit na speciality v podobě mořských plodů, na snacky k pivu i na ostrovní klasiku, jako jsou oblíbené fish & chips. Důraz je kladen na kvalitní čerstvé suroviny a sezonnost, díky které pro vás bude menu v každém ročním období překvapením, za nímž se budete rádi vracet. 


Pokud více než po jídle toužíte po skvělé whisky, i tak je Arthur’s Pub tím pravým místem pro vás. V krásném baru můžete degustovat tento zlatavý destilát ze všech koutů Skotska a Irska, nabídka ale zahrnuje i ty nejlepší světové lahve. Zdejší signature koktejly, tedy míchané drinky navržené speciálně pro tento podnik, jsou dílem oceňovaného barového inovátora Tomáše Melzera a můžete si být jisti, že se jedná o opravdu luxusní nápoje. Individuální přístup šéfbarmana Arthur’s Pubu Petera Rajkoviče pak pomůže nerozhodným hostům ve výběru toho pravého do skleničky.


Arthur’s Pub pro vás navíc každý všední den chystá i snídaně, a to už od 8:30 ráno. V sobotu můžete přijít od 16 hodin. Zavírací doba je každý den stejná, a to ve 2 hodiny v noci. V neděli je zavřeno. 


Další podrobnosti o karlínském Arthur’s Pubu se dozvíte na http://www.arthurspub.cz nebo na instagramu arthurspub_karlin.