Užijte si výkonný prostorový zvuk se Sony HT-S40R

front.post
front.public: 20. 03. 2021
HT-S40R-insituation04-Large

Společnost Sony představuje nový výkonný zvukový systém HT-S40R, který je ideální pro vytvoření zvuku jako v opravdovém kině u vás doma. Model HT-S40R nabízí 600 W opravdu výkonného 5.1kanálového prostorového zvuku s bezdrátovými zadními reproduktory, které vdechnou každému filmu život. 


Ohromující zvuk
Pro fantastický zvukový zážitek přináší tato kombinace soundbaru, subwooferu a bezdrátových zadních reproduktorů dynamický zvuk, který zaplní váš pokoj. 


HT-S40R nabídne celkový výkon 600 W, 5.1kanálový skutečný prostorový zvuk a technologii Dolby Audio. Přináší silný zvuk, který vás vtáhne do středu děje. Ať už na jeden zátah sledujete nový seriál nebo osvědčený oblíbený pořad, uslyšíte každičký z detailů, které pomohou vdechnout jednotlivým scénám život.


Méně kabelů a více zvuku
S novým HT-S40R můžete libovolně instalovat systém domácího kina s minimem kabelů. K bezdrátovému zesilovači, který napájí zadní reproduktory, nejsou třeba žádné kabely mezi předními a zadními zdroji zvuku, které by vám mohly překážet. Stačí pouze připojit zesilovač do elektrické sítě. Systém přináší zvuk jako z kina bez změti kabelů a zbytečné složitosti.


Úžasný zvuk budou mít nejen filmy, protože HT-S40R byl stvořen také pro hudbu. Pomocí Bluetooth®můžete bezdrátově streamovat hudbu ze smartphonu nebo přehrávat zvuk skrze zařízení USB.  


Vynikne v každém obývacím pokoji
Při tvorbě HT-S40R byl design jeden z hlavních aspektů. Design HT-S40R byl navržen tak, aby díky tenkému, kompaktnímu soundbaru, nenápadnému subwooferu a bezdrátovým zadním reproduktorům dokonale ladil s televizory BRAVIA a doplnil váš obývací pokoj. Kompaktní soundbar a zadní reproduktory lze navíc připevnit na stěnu tak, aby ladily s vaší místností, a bezdrátový zesilovač můžete umístit kamkoli chcete – naplocho na polici stolku nebo připevnit na zeď.


Nastavení během několika sekund
HT-S40R je připraven ke spuštění ihned po vybalení z krabice. Jednoduše připojte soundbar k subwooferu a zadní reproduktory k bezdrátovému zesilovači pomocí dodaných kabelů a připojte subwoofer k televizor. Pak se posaďte, relaxujte a užívejte si 5.1 kanálů skutečného prostorového zvuku. K dispozici je připojení HDMI ARC, optické a analogové vstupy.


Volitelné nastavení zvuku
Systém reproduktorů má 4 zvukové režimy: kino, hudba, standardní a automatický zvuk, takže si můžete vybrat ten pravý zvuk pro vše, co sledujete nebo posloucháte. Můžete si také podle potřeby zvolit noční nebo hlasové režimy a využít ovládání hlasitosti subwooferu pro jemné vyladění zážitku ze sledování.


Model HT-S40R se bude prodávat za cenu 9 999 Kč a bude k dispozici od května 2021.