Výkonný profi notebook Dynabook Tecra A40-G

front.post
front.public: 11. 08. 2021
tecra

Dynabook je nástupce známé Toshiby a dodává kvalitní a spolehlivé notebooky pro profesionální práci a firemní využití. Zakládá si na bytelném provedení a vysoké úrovni zabezpečení uložených dat. 


Jestli hledáte lehký a odolný notebook, který kombinuje vysoký výkon, precizní a odolné provedení, bohatou konektivitu a propracované funkce k zabezpečení vzdálené práce, neměl by vám uniknout model Tecra A40-G, který přišel před nedávnem na náš trh. Jeho základem je 14“ displej, který představuje pro mnoho uživatelů optimální volbu pro práci na cestách, a procesory Intel® Core™ 10. generace. Tecra A40-G s hmotností 1,47 kg a výdrží až 13 hodin odpovídá z pohledu odolnosti vojenským standardům a práci v různých světelných podmínkách usnadňuje antireflexní displej.


Rychlou práci i při současném využívání několika aplikací i rychlý start uspaného systému podporuje operační paměť s kapacitou od 8 GB a také SSD disky. Stabilní a svižné připojení k bezdrátové síti umožňuje adaptér WiFi 6 Intel® 802.11ax a pro připojení externích periferií je k dispozici jeden port USB Type-C, dvě rozhraní USB 3.1, Gigabit LAN port, čtečka micro-SD karet a HDMI port v plné velikosti. Další možnosti otvírá samostatně dodávaná dokovací stanice USB-C. Komfort při večerní práci zvyšuje pohodlná a podsvícená klávesnice. Důsledné zabezpečení firemních i osobních dat před kybernetickými zločinci zajišťuje vlastní systém BIOS společnosti Dynabook, který snižuje riziko útoku zvenčí, a modul Trusted Platform Module (TPM) s možností šifrování všech uložených dat. Pro přihlášení lze využít víceúrovňovou autentizaci pomocí funkce Intel® Authenticate/Windows Hello s možností kombinace čtečky otisků prstů a rozpoznání obličeje. 


První dvě konfigurace na českém trhu


Základní lokalizovaný model Tecra A40-G-10H je osazen procesorem Intel Core i5 (10210U), který podporuje 8 GB operační paměti, a pro data je k dispozici SSD disk s kapacitou 256 GB. Jeho doporučená koncová cena je 27 990 Kč včetně DPH. Pro velmi náročné uživatele je určena konfigurace Tecra A40-G-11J s procesorem Core i7 (10510U), 16 GB RAM a 512 GB SSD diskem za 34 290 Kč.